تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 77217

جمشید گرگین بازیگر و مجری پیشکسوت با اشاره به تعداد زیاد شبکه های تلویزیون بیان کرد که در این شبکه ها برنامه های همسان و مشابه زیادی وجود دارد.

به گزارش سینماسینما، جمشید گرگین درباره اینکه این روزها چقدر تلویزیون را دنبال می کند گفت: من تلویزیون را خیلی دنبال نمی کنم مگر اینکه مسابقه فوتبال خارجی داشته باشد و البته در میان ورزش ها والیبال های ایرانی را نگاه می کنم.

وی ادامه داد: خیلی کم سایر برنامه های تلویزیون را می بینم، چند بار صبح ها برنامه رضا رشیدپور را دیدم و حس کردم حرف های خوبی می زند که در تلویزیون چندان گفته نمی شود و از این حیث محتوای خوبی دارد.

این مجری و برنامه ساز با اشاره به علاقه اش به رادیو اظهار کرد: رادیو را بیشتر از تلویزیون دنبال می کنم چراکه صداقت رسانه رادیو از تلویزیون بیشتر است. شما کلام را می شنوید و نیازی نیست آرایه های صحنه، نور، دکور و… نظرتان را جلب کند.

گرگین اضافه کرد: وسایل صحنه باید در ارتباط با کلام گوینده باشد ولی در تلویزیون اینگونه نیست. از طرف دیگر فکر می کنم برنامه ساز در رادیو دستش بازتر است چون برنامه ها با امکانات کم ساخته می شوند و لزوما نیازی به بودجه های بالا نیست.

وی با اشاره به شبکه هایی که گوش می کند، یادآور شد: در ماشین که هستم برنامه های مختلفی از شبکه های رادیو ورزش، رادیو جوان، رادیو فرهنگ و… گوش می کنم. یکی از ایرادهایی که فکر می کنم هم به رادیو و هم به تلویزیون وارد است تعداد زیاد شبکه هاست. تعداد زیاد شبکه ها باعث شده همسانی برنامه ها افزایش یابد و من نمی دانم سیاست مدیران بر چه مبناست. فکر می کنم اگر قرار باشد مطلبی یا پیامی گفته شود می توان با چند شبکه با برنامه های متنوع بیانش کرد تا اینکه در تعداد زیادی شبکه با برنامه هایی شبیه به هم و تکراری از آنها گفت.

این برنامه ساز در پایان توضیح داد: برنامه های زیادی با این وسعت شبکه ها ساخته می شود اما کیفیت برای مسئولان اهمیتی ندارد برای آنها نیروهای کاری هم مهم نیستند و توجهی ندارند که به طور مثال یک نفر چقدر سابقه و پیشینه دارد.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها