تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 65222

شبکه پنج سیما برای روزهای پایانی هفته و عید سعید غدیر خم چند اثر سینمایی از جمله فیلم «تعقیب و گریز» آخرین ساخته جکی چان را پخش می کند.

به گزارش سینماسینما، «یک قاتل برای همیشه» فیلم سینمایی روز جمعه ۱۷ شهریور شبکه پنج سیماست که ساعت ۱۳:۳۰ برای علاقه مندان نمایش داده می شود.
این فیلم سینمایی در ژانر پلیسی محصول ۲۰۱۴ کشور آلمان است که مخاطبان در خلاصه این فیلم خواهند دید: پرونده ای قدیمی توسط مرکز به دو پلیس جوان سپرده می شود تا پس از بررسی های جزئی، تایید نهایی و مختومه اعلام شود اما در بررسی های اولیه سرنخ های جدیدی به دست دو پلیس جوان می رسد که آنها به افراد رده بالای پلیس می رساند.حالا رئیس و دیگر اعضای پلیس قصد دارند انها از ادامه تحقیقات باز دارند و اما پلیس های جوان دست بردار نبوده تا اینکه … .

نبرد با طبیعت ۲
فیلم سینمایی «نبرد با طبیعت ۲» در روز عید غدیر شنبه ۱۸ شهریور ساعت ۹:۳۰ بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
این فیلم در ژانر کودک محصول ۲۰۱۶ کشور چین هنگ کنگ است در باکس تماشاخانه جدول پخش برنامه شبکه پنج قرار می گیرد.
مخاطبان این فیلم سینمایی در خلاصه آن خواهند دید: «رایان و اما» خواهر و برادر نوجوان آفریقایی قرار است با یک پرواز محلی به یک معدن نزد پدرشان بروند اما در بین راه هواپیمای آنها توسط شورشی های محلی مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و سقوط می کنند.
خلبان به شدت زخمی می شود اما رایان و اما سالم هستند.
ابتدا آنها خلبان را از داخل لاشه هواپیما نجات می دهند و برای پیدا کردن کمک به سمت معدن می روند. در بین راه اتفاقاتی جالبی برای آنها رقم می خورد که ….

تعقیب و گریز
فیلم سینمایی «تعقیب و گریز» اثری جدید از جکی جان است که به مناسبت عید غدیر خم از شبکه پنج سیما پخش می شود.
این فیلم سینمایی در ژانر حادثه ای محصول ۲۰۱۶ سه کشور چین – هنگ کنگ و آمریکاست که روز شنبه ۱۸ شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰ برای علاقه مندان نمایش داده می شود.
در خلاصه این فیلم خواهید دید: بنی چان که دوستش یانگ را در یک تعقیب و گریز با خلافکار بزرگ چینی ویکتور ونگ از دست داده و قول داده که از دختر او سامانتا نگهداری کند، پس از اینکه به پلیس می گوید که ویکتور ونگ خلافکار است از کار تعلیق می شود . او مردی به نام کانر واتس را از دست یک گروه خلافکار دیگر که قصد کشتن او را دارند نجات می دهد، کانر واتس شاهد یک قتل بوده است و برای همین خلافکاران قصد کشتنش را دارند و بنی چان از او می خواهد که علیه خلافکاران در دادگاه شهادت دهد و با او همراه می شود و… .

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها