تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 87698
ماه عسل در هشتمین برنامه،میزبان ورزشکاری بود که با اتفاقی تلخ برای همیشه از کشتی محروم شد و در این برناه علیخانی از خاطره همکاری خود با زنده یاد موسوی گفت.

به گزارش سینماسینما، احسان علیخانی در هشتمین برنامه ماه عسل میزبان امیر علی‌اکبری قهرمان سابق کشتی جهان و قهرمان مبارزات آزاد رزمی جهان بود.

علیخانی در ابتدای برنامه با اشاره به درگذشت سید مصطفی موسوی گفت: خبر درگذشت آقای موسوی بسیار ناراحت کننده بود آغاز کار من در سال۸۰ با این عزیز بود که به من اعتماد کرد تا بتوانم آیتم بسازم، خیلی دوستش داشتم چرا که حق بسیاری بر گردن بچه های تلویزیون داشت.

مجری برنامه ماه عسل ادامه داد: یک موضوعی را مطرح می کنم که شاید برای مدیران فرهنگی خوب باشد، مرحوم موسوی سال دوم همکاری در برنامه میعاد شبانه به من اجازه داد در برنامه دقایقی را اجرا کنم و من هفت شب را اجرا کردم اما بعد از هفت شب به من گفت که نمی‌توانی اجرا کنی چرا که یکی از مدیران آن زمان گفته بود که اجرای او مناسب این ساعت و شامگاه نیست، بعد از این صحبت من رفتم، اما هیچ وقت فراموش نمی کنم که یک روز بعد از عیدفطر من را صدا کرد و تمام دستمزد یک ماه را به من داد من به سید گفتم من هفت روز برای شما اجرا کردم اما شما پول سی روز را به من دادید ایشان گفت من نتوانستم از تو دفاع کنم بنابراین باید این کار را انجام بدهم.

علیخانی در ادامه گفت:سید مصطفی موسوی برای من تصویر فوق العاده ای بود و او را یک مرد می دانم و به خانواده عزیز وگرانقدرش، خودم و دوستانم تسلیت می گویم هیچ سالی نبود که روز مرد از او تشکر نکنم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها