تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۵:۵۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 74712

تلویزیون در آخر هفته با فیلم‌های مختلف میزبان مخاطبان خود خواهد بود.

به گزارش سینماسینما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن “مربی کارتر”، “حامی گرگ”، “قطار کودکی”، “بن‌بست یلدا”، “نیروی ویژه ۲”، “تایماز موتوری”، “نبرد خاموش ۲”، “انتقام”، “فراموش شدگان”، “آقای الف” “فوتبالیست‌ها”، “زیر کاج‌ها”، “پاسخ ناعادلانه”، “پولکی”، “عهدی بسته‌ام با تو”، “اگه بخواهی می تونی” “ماشین‌ها ۱ “، “جعبه موسیقی”، “خون به پا خواهد شد”، “بید مجنون”، “رسم مانده”، “قهرمان واقعی”، “ربوده شده”، “نیکولا کوچولو”، “بچه شهری‌ها”، “ظاهر ـ زارا” و “منطقه سبز” پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ آذرماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم تلویزیونی “مربی کارتر” به کارگردانی توماس کارتر، پنجشنبه ۲۳ آذرماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: کن کارتر یک مربی سیاه‌پوست بسکتبال است که بعد از بازنشسته شدن مربی سابق دبیرستانِ ریچموند، مربی تیم بسکتبال این مدرسه می‌شود. کارتر زمانی شاگرد آن دبیرستان بوده و اینک سابقه‌ی درخشانی در این رشته ورزشی دارد. او مربی بسیار سختگیر و قانونمندی است و همین رفتار موجب مخالفت از سوی بازیکنان می‌شود. او قراردادی با تک تک بازیکنان می‌بندد مبنی بر اینکه آن‌ها موظفند به موقع سر تمرین حاضر شوند… در این فیلم، ساموئل ال.جکسن و ریک گونزالس هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی “حامی گرگ” به کارگردانی ژان ژاک آنو، جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: در اواخر دهه‌ی ۱۹۶۰، مرد جوانی به‌نام چِن ژِن به مدت ۲ سال از چین به مغولستان می‌آید و در روستایی ساکن می‌شود تا بتواند در ازای آموزش کودکان منطقه از آن‌ها کشاورزی و دامداری را بیاموزد. چن از رییس قبیله نکات زیادی در مورد چرخه حیات در طبیعت یاد می‌گیرد. یک روز او به‌همراه چند شکارچی محلی به دیدن غزال‌ها می‌رود و نحوه حمله گرگ‌ها را با آن‌ها می‌بیند. او متوجه می‌شود که گرگ‌ها غزال‌ها را در یک مکان به عنوان انبار آذوقه جمع کرده و تا فصل بهار از آن‌ها استفاده کنند…

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی “قطار کودکی” به کارگردانی سیروس حسن‌پور، پنجشنبه ۲۳ آذرماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: در مدرسه‌ای در یک روستا، قرار است در بزرگداشت دهقان فداکار و با حضور او جشنی برگزار شود و در کنار آن مسابقه‌ی انتخاب بهترین روزنامه‌ی دیواری نیز برپا شود؛ اما در روز برگزاری جشن خبر می‌رسد که دهقان فداکار نمی‌تواند در جشن حضور یابد و مراسم به بعد موکول می‌شود. علیرضا که تازه به آن منطقه آمده و پدرش در راه‌آهن کار می کند همراه با دوستش تصمیم داشته‌اند عکس دهقان فداکار را در روزنامه‌ی دیواری استفاده کنند، ولی حکم انتقالی پدرش می‌آید و سه روز بعد باید روستا را ترک کنند. او و دوستش عباس تصمیم می‌گیرند در همین مدت به محل زندگی دهقان فداکار بروند و از او عکس بگیرند… حسین لازمی، امیر سلیمانی و پورصفیه کوهی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی “بن‌بست یلدا” به کارگردانی عباس رنجبر، پنجشنبه ۲۳ آذرماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی آشا محرابی و ثریا قاسمی خواهید دید: خانم سالخورده‌ای که همسرش در جوانی فوت کرده و دارائی های بسیاری از خود به جا گذاشته فرزندان او که همگی متأهلند در همان خانه زندگی می‌کنند. آن‌ها بر آن شده‌اند که ماترک پدر را که شامل خانه و زمین و گاوداری و… می‌باشد تقسیم کرده و هر کدام سهم خود را بردارند اما مادر مخالف این کار است خود را به دیوانگی زده و مدعی می‌شود تا وقتی پدرشان از سفر نیامده اجازه نمی‌دهند چنین کاری کنند. فرزندان وی تصمیم می‌گیرند از یک بازیگر بیکار که اتفاقاً همسر کارگر جوان منزلشان است استفاده کرده تا او نقش پدر را بازی کند…

فیلم سینمایی “نیروی ویژه ۲” به کارگردانی آبیهای دئو، پنجشنبه ۲۳ آذرماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: یاش وردان افسر امنیتی سازمان اطلاعات هند است که با خبر می‌شود چند افسر اطلاعاتی هند در چین کشته شده‌اند و هویت آن‌ها توسط یک جاسوس لو رفته است. دوست او هریش هم جزو افسران کشته شده است. چند روز بعد او سرنخی از هریش به دست می‌آورد که دال بر وجود خبرچین در سفارت هند در بوداپست است و جان افسران اطلاعاتی هند در اروپا در معرض خطر است. از طرفی روسای سازمان اطلاعات هریش را زیر سوال برده و او را جاسوس معرفی می‌کنند…جان آبراهام، سوناکشی سین ها و طاهیر راج بهاسین بازیگران این فیلم هستند.

فیلم تلویزیونی “تایماز موتوری” به کارگردانی فرشاد ارج، جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: تایماز که در پیک موتوری کار می‌کند و قصد ازدواج با دختر خاله‌اش را دارد. شوهر خاله وی تحقیقاتی را شروع کرده تا از سالم بودن تایماز مطمئن شود و تایماز از این کار بسیار ناراحت است زیرا احساس می‌کند آبروی وی نزد همکاران و دوستانش می‌رود… در این فیلم تلویزیونی یوسف تیموری، آناهیتا همتی و علی صادقی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی “نبرد خاموش ۲” به کارگردانی لوک من لئونگ، جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: در پی ناپدید شدن مرموز یک خودروی پلیس، پلیس هنگ‌کنگ عملیاتی را با نام نبرد خاموش آغاز می‌کند. معاون فرمانده کل پلیس، شان لائو برای پیدا کردن فردی که در پشت این پروژه قرار دارد به‌صورت محرمانه با هیأت مستقل مبارزه با فساد وارد همکاری می‌شود. این فرد، پسر ام بی لی، دیگر معاون فرمانده کل پلیس است! ام بی لی بعد از فهمیدن حقیقت، پسرش جولی را به قانون تسلیم کرده و تقاضای بازنشستگی زود هنگام می‌دهد. به توصیه اداره‌ امنیت، شان لائو به‌عنوان فرمانده جدید پلیس منصوب می‌شود…

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی “انتقام” به کارگردانی جانی تو، پنجشنبه ۲۳ آذرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یک سرقت در بانک انجام می‌شود و بازرس پلیس (دلون) به این سرقت علاقه‌مند می‌شود و آن را پی می‌گیرد. در طی عملیاتی او موفق می‌شود سارقان را تک‌تک به دام اندازد. در حین بررسی پرونده پلیس به یک باند قاچاق مواد مخدر برمی‌خورد که در نهایت در عین دستگیری سارقین، باند قاچاق هم از بین می‌رود. جانی هالیدی و سیمون یام در این فیلم سینمایی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی “فراموش شدگان” به کارگردانی جوزف روبن، جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جولیان مور آمده است: تلی زن جوانی است که زندگی سردی را به‌همراه همسرش جیم می‌گذراند. تلی از سوی شوهر و پزشک معالج خود به بیماری روانی متهم است زیرا تلی معتقد است پسر نه ساله‌اش که گویا در یک سفر تفریحی به‌طور مرموزی کشته شده، هنوز زنده است. در صورتی که اطرافیان اصل وجود پسر را منکر می‌شوند. دکتر جک نیز به تلی القا می‌کند که بیمار روانی و دچار توهم است و اصلاً پسری به‌نام سم نداشته است. حتی بچه‌های هم‌بازی سم هم ناپدید شده‌اند و هیچ‌کس غیر از تلی چیزی به یاد نمی‌آورد…

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی “آقای الف” به کارگردانی علی عطشانی، پنجشنبه ۲۳ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی و نیما شاهرخ‌شاهی خواهیم دید: امیر ادیب، تاجر جوان ایرانی در حالی که قرار است در مزایده بزرگ بورس شرکت کند، با شخصی روبرو می‌شود که به او می‌گوید تا دو هفته دیگر خواهد مرد…!

انیمیشن سینمایی “فوتبالیست‌ها” به کارگردانی ایزومو ایماکاکه، جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۸ از شبکه پنج پخش می‌شود.

داستان این انیمیشن در مورد مسابقات بین تیم ژاپن و آلمان در رده سنی نوجوانان است که تیم ژاپن برنده می‌شود و یک‌ سال بعد بازی در ژاپن تکرار می‌شود که این بار تیم آلمان می‌خواهد هر طور شده این بازی را به تلافی باختشان در آلمان ببرند که این‌بار هم با بازی خوب و گروهی بچه‌های ژاپن تیم ژاپن برنده می‌شود.

فیلم سینمایی “زیر کاج‌ها” به کارگردانی فرانچسکو ویواس، جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ماری گیلین و جلیل لصرت خواهیم دید: لی‌ینا زنی جوان که به‌تازگی همسرش را از دست داده، حالا باید هشت هزار هکتار جنگل‌های کاج و برداشت صمغ و امور کارگران و روستاییانی که رعیت همسرش بوده‌اند را مدیریت کند. عمه همسرش که خود ملاک است قصد دارد مدیریت این املاک را زیر نظر خود بگیرد ولی لی‌ینا تصمیم دارد خودش به کارها رسیدگی کند تا آرزوهای شوهرش یعنی رساندن برق به روستاییان را برآورده کند؛ اما کارگرها اعتصاب کرده‌اند و کار نمی‌کنند. لی‌ینا با بررسی موضوع متوجه می‌شود وضع زندگی کارگرها بسیار وخیم است او تصمیم می‌گیرد شرایط کار و حقوق آن‌ها را تغییر دهد اما با مخالفت ملاکان دیگر روبرو می‌شود…

فیلم سینمایی “پاسخ ناعادلانه” به کارگردانی شیماکو ساتو، جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: اتسومی یوکی‌هیرا از افسران پلیس زن باسابقه است. او از همسرش کازو ساتو که یک خبرنگار است جدا شده است. یک قاتل زنجیره‌ای افراد را با میخ میخکوب می‌کند و می‌کشد. پلیس به‌دنبال اوست. ایچیو که از همکاران یوکی‌هیرا است به او علاقه نشان می‌دهد ولی یوکی قصد ندارد ازدواج کند. کازو ساتو کشته می‌شود و قتل به گردن یوکی‌هیرا می‌افتد! یوکی‌هیرا از دست پلیس فرار می‌کند و بالاخره موفق به پیدا کردن مخفیگاه قاتل می‌شود و زمانی‌که با او درگیر می‌شود متوجه می‌شود که او به‌دنبال یک فلش است که کازو ساتو قبل از مرگ به او داده است… رایکو شینوهارا، کویچی ساتو، تاکایوکی یامادا و سادائو ابه بازیگران این فیلم هستند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی “پولکی” به کارگردانی حسین تبریزی، پنجشنبه ۲۳ آذرماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم، در مورد عزت است که با اشتباهات اقتصادی‌اش و خرید مقدار زیادی دلار تقلبی، ورشکست شده است. او از دست طلبکارانش گریخته و با خانواده‌اش به‌مدت کوتاهی به خآن‌های قدیمی پناه برده است که اتفاقات ترسناک و خنده‌داری برایشان اتفاق می‌افتد. سیاوش طهمورث، محمد الهی و زهره مجابی در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “عهدی بسته‌ام با تو” به کارگردانی یاسر طالبی، جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: جنگنده‌های رژیم بعث به نیروگاه بزرگ نکا حمله می‌کنند و یکی از واحدهای این نیروگاه آسیب جدی می‌بیند و برق بسیاری از مناطق قطع می‌شود. مهندس ابراهیم رضوی و نیروهای داوطلب با فداکاری داخل واحد آسیب‌دیده می‌شوند و با وجود خطرات بسیار، آن‌را از مدار تولید برق خارج می‌کنند؛ اما در همین زمان دوباره به نیروگاه حمله می‌شود و این گروه زیر آوار می‌مانند… در این فیلم تلویزیونی غلامرضا علی اکبری، فرامرز رجبی و سید ابراهیم عمادی بازی کرده‌اند.

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی “اگه بخواهی می تونی” به کارگردانی ایلیوت ام بور، پنجشنبه ۲۳ آذرماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

داستان از این قرار است که: لوکوموتیو کوچکی برج کنترل را از خواب بیدار می‌کند تا کارش را شروع کند. او آرزو دارد که یک رویابَر باشد؛ اما برج کنترل به او یادآوری می‌کند که او برای این کار بسیار کوچک است. او از راستی یک لوکوموتیو پیر دانا کمک می‌گیرد. در دنیای واقعی پسرکی به‌نام ریچارد، به دوستش مارکوس ساعت پدر‌بزرگش را نشان می‌دهد…

فیلم سینمایی “ماشین‌ها ۱” به کارگردانی جان لستر، جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: لایتینگ مک‌کوئین، ماشین مسابقه‌ی تازه‌کار تمام ذهنیتش برنده شدن است. ولی به طور غافلگیرکننده‌ای خود را در یک شهر قدیمی می‌یابد که تنها برنده شدن همه چیز نیست…

شبکه امید

فیلم سینمایی “جعبه موسیقی” به کارگردانی فرزاد موتمن، جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان فیلم درباره‌ پسربچه‌ای به‌نام علی است که به‌تازگی مادرش را از دست داده و با فرشته‌ای آشنا می‌شود. این آشنایی ماجراهایی را به دنبال دارد. نیکی کریمی، رامبد جوان و ارسلان قاسمی بازیگران این فیلم هستند.

شبکه افق

فیلم سینمایی “خون به پا خواهد شد” به کارگردانی پل تامس اندرسن، جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: دنیل که از کودکی تجربه‌های بدی با زندگی و انسان‌ها داشته، رفته‌رفته از نوع بشر تنفر پیدا کرده و قصد دارد با به دست آوردن ثروتی کلان زندگی‌ای ترتیب دهد تا دیگر به نوع بشر و تعامل با آن نیازی نداشته باشد. با وجود این طرز فکر، او به پسرخوانده‌ای که دست تقدیر بر سر راهش قرار داده، دل می‌بندد. این پسرخوانده ناسپاس از آب در می‌آید…در این فیلم، دانیل دی-لوییس و پل دانو ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی “بید مجنون” به کارگردانی مجید مجیدی، جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی پرویز پرستویی و لیلا اوتادی خواهید دید: مردی پس از سال‌ها، طی عمل جراحی که در خارج از کشور انجام می‌گیرد، بینایی خود را باز می‌یابد و در ادامه با مشکلاتی در زندگی مواجه می‌شود.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی “رسم مانده”، “قهرمان واقعی” و “ربوده شده” پنجشنبه ۲۳ آذرماه ساعت ۱۳، ۱۷، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی “نیکولا کوچولو”، “بچه شهری‌ها”، “ظاهر ـ زارا” و “منطقه سبز” جمعه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۱، ۱۵، ۱۷ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها