تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 55574

شبکه نسیمقائم مقام مدیر شبکه نسیم از تمام هنرمندانی که ایده و طرح دارند دعوت کرد تا نظرات و ایده‌هایشان را با این شبکه در میان بگذارند.

به گزارش سینماسینما، مراسم اختتامیه نهمین دوره جشنواره سراسری طنز سوره با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان و طنزپردازان کشور و با اجرای داریوش کاردان، کارگردان، بازیگر و مجری تلویزیون عصر یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در حوزه هنری برگزار شد.

در این مراسم، از «شبکه نسیم» به سبب ساخت برنامه‌های طنز فاخر و فخیم و ایجاد نشاط و انگیزه در جامعه تقدیر و تندیس و لوح سپاس این جشنواره به مدیریت این شبکه اهدا شد.

همچنین علی اکبر کاظمی، قائم مقام شبکه نسیم با بیان این که حوزه طنز، همیشه مظلوم بوده است، عنوان کرد: از مظلومیت این حوزه، همین بس که مسؤولان به آن توجه ندارند و در چنین مراسم هایی نیز حضور آن‌ها کمرنگ است.

وی گفت: شبکه نسیم محل طرح هنر طنز است و از تمام هنرمندانی که ایده و طرح دارند دعوت می کنیم تا نظرات و ایده هایشان را با ما در میان بگذارند.

کاظمی خاطرنشان کرد: باید به مطایبات مردم توجه کنیم. مطایبات مردمی ذخیره بزرگی برای طنز است و فکر می کنم می توان از آن در برنامه های تلویزیونی نیز استفاده کرد. طنزپردازان این امکان را دارند که با حلقه وصل بین مردم و برنامه سازان تلویزیونی باشند و این مطایبات را جمع آوری کنند.

این مقام مسؤول در پایان سخنانش از آمادگی شبکه نسیم برای برگزاری جشنواره تئاتر طنز با همکاری ارگان‌هایی همچون حوزه هنری خبر داد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظرات شما

  1. صدرا اصغری
    ۲, خرداد, ۱۳۹۶ ۱:۲۰ ب٫ظ

    با عرض سلام خدمت شما
    بنده در تئاتر کودک طنز در رشت فعالیت میکنم اگر صبح ها برای کودکان هم برنامه کودک طنز برگزار بشه بسیار تاثیر گذاره

نظر شما


آخرین ها