تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۰۳:۳۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 56904

رضا رشیدپوررضا رشیدپور مجری و برنامه ساز تلویزیون در صفحه اینستاگرام خود نسبت به برنامه ماه عسل و خواهران منصوریان واکنش نشان داد.

به گزارش سینماسینما، رشیدپور درباره این برنامه می نویسد:
اعتبار یا التماس ؟ مسئله این است
کم و بیش برنامه های همکاران موفق خودم را دنبال می کنم . ماه عسل هم جزو همان هاست . احسان از دوستان قدیمی من است و البته در این چند خط تلاش کرده ام از تاثیر رفاقت دور باشم .نقد های مخاطبان به این برنامه را می خوانم و گاهی موافق برخی نکته ها بوده ام ولی گمان می کنم باید ماجرا را کمی منصفانه تر دید . آفرینش اعتبار و یا به اصطلاح برند سازی غایت آرزوی هر رسانه ای ست و لابد رسانه ی ملی هم از این قاعده جدا نیست . در یک دهه ی گذشته چند برنامه و یا مجری را سراغ دارید که به این مرز نزدیک شده باشد ؟ مشکلات مختلف از بحران مالی تا کم سلیقه گی و فاصله گرفتن از تخصص ، آسیب های مهم برنامه سازی در تلویزیون بوده اند . گاهی تماشای درخشش دیگران چشم امید آدم را روشن می کند و نشان می دهد که هنوز می توان با تکیه بر لطف و اعتماد مخاطب قدم های بزرگ برداشت و پیروزی های خوبی به دست آورد .

reza_rashidpour-20170603-0001

حالا ماه عسل یک اعتبار قابل توجه دارد . اعتباری که باعث می شود برای مثال سه قهرمان ملی به آن اعتماد کنند و با بیانی روان و ساده بزرگترین راز زندگی شان را بگویند . اشک بریزند . راه چاره بجویند . هم گلایه کنند و هم ببخشند . صحنه های بی بدیل از احساسات ناب انسانی که به شفاف ترین روش ممکن با مخاطب فهیم به اشتراک گذاشته می شود . این موفقیت بزرگی ست . حتما برنامه های مشابه را هم دیده اید که تلاش می کنند با بزرگنمایی ترحم پذیری و مظلوم نمایی به تحریک احساس مخاطب بپردازند و البته موفقیت بسیار کمی نصیبشان می شود . تفاوت در همین اعتبار رسانه ای خلاصه می شود . احسان علیخانی و تیم خوبش توانسته اند ارزش ساعات پخش زنده ی برنامه شان را افزایش دهند و به عبارتی ارزش افزوده ی آن یک ساعت را بیشتر کنند . همین میزان آنتن زنده و حتی بیشتر از آن به خیلی های دیگر تقدیم شده که البته موثر واقع نشده است . دوست دارم در همین چند جمله ی کوتاه نه تنها به احسان ، بلکه به همه ی دوستان برنامه ساز که در شرایط سخت کنونی تخصص و تیزبینی را رها نمی کنند و با سنجش نبض مخاطب ، برنامه های موفق و قابل اعتنا می سازند تبریک بگویم . بدانند که مردم می بینند . می فهمند و به یاد می سپارند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها