تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۰۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 179188

سلیم غفوری از شبکه افق رفت و ضمن دریافت حکم قائم‌مقام معاون سیما و رییس کارگروه طراحی و اجرای کنداکتور جامع سیما شد. همچنین معاون سیما در حکمی دیگر صادق یزدانی را به سمت مدیر شبکه افق سیما منصوب کرد.

به گزارش سینماسینما به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی سیما، در حکم محسن برمهانى خطاب به سلیم غفورى آمده است: «یکپارچگی و هم‌افزایی راهبردی، با وجود تکثر شبکه‌ها، ستاد و بخش‌های تولیدی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و تحقق این مهم همواره یکی از وظایف اصلی قائم‌مقام است.»

راه‌اندازی و مدیریت کارگروه طراحی و اجرای کنداکتور جامع سیما، هماهنگی بین مدیران شبکه‌ها و نظارت بر حسن اجرای مأموریت‌ها و وظایف آن‌ها، بخش‌های تولیدی و مراکز ستادی معاونت، راهبری پروژه‌های ویژه معاونت، ایجاد، مدیریت و راهبری ستادها، شوراها و کمیته‌های مناسبتی و دوره‌ای در راستای تحقق سند تحول سازمان، اداره کمیته انتصابات مدیران و نظارت بر انتصاب در حوزه مدیران ارشد و میانی از جمله انتظارات معاون سیما از سلیم غفورى است.

سلیم غفورى سابقه مدیریت شبکه هاى افق و مستند را در کارنامه کارى خود دارد.

محسن برمهانی همچنین در حکم دیگری حسین کرمی را به سمت مشاور خود منصوب کرد.

در حکم محسن برمهانی خطاب به کرمی آمده است: «نظر به تجربه گران سنگ و سوابق ارزشمند جنابعالی به سمت مشاور معاون سیما منصوب می‌شوید. ان شاالله مجموعه سیما از تجارب و دانش رسانه‌ای گرانقدر شما در جهت تحقق اهداف رسانه ملی بهره مند گردد.»

معاون سیما در حکمی صادق یزدانی را به سمت مدیر شبکه افق سیما منصوب کرد.

در حکم معاون سیما خطاب به یزدانی آمده است: «شبکه افق وظیفه دارد ضمن تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف، نسبت به افزایش بصیرت انقلابی و بیان سبک زندگی ایرانی اسلامی بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب، اقدامات مؤثری را برنامه ریزی و به نحو شایسته ای اجرا کند. این وظیفه خطیر باید هوشمندانه، حرفه ای و با طرح و فرم جذاب برای مخاطبان همراه باشد.»

در این حکم بر معرفی جامع دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی و پوشش رسانه‌ای به فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی نخبگان و اندیشه ورزان با توجه ویژه به تاریخ انقلاب، دفاع مقدس، جبهه مقاومت و سبک زندگی انقلابی و پرداخت ویژه به آینده پر امید انقلاب اسلامی بر اساس رهنمودهای امامین انقلاب به عنوان اولویت تاکید شده است.
کادرسازی برای فضای حرفه‌ای مورد نیاز در سپهر رسانه‌ای انقلاب اسلامی و کمک به رشد و جریان‌های انقلاب در عرصه رسانه و تولید مشترک، علی‌الخصوص در جبهه جهانی مقاومت و بهره‌گیری بیشتر از تولیدات مردمی و مجموعه‌های انقلابی از دیگر تاکیدات معاون سیما در این حکم است.

یزدانى فارغ‌التحصیل رشته ارتباطات دانشگاه صداوسیما است و سابقه گویندگى، تهیه کنندگى، مستندسازى و کارگردانى در شبکه‌هاى سیما و صدا را دارد.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها