تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۲۲:۴۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 176710

مراحل تولید سریال «حضرت موسی(ع)» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا با حضور سید محمود رضوی به عنوان تهیه‌کننده ادامه می‌­یابد.

به گزارش سینماسینما، براساس اعلام گروه تولیدات ویژه سیمافیلم، سید محمود رضوی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون جایگزین سید احمد میرعلایی شده است.

پی­گیری‌­های اخیر در خصوص آخرین وضعیت سریال «حضرت موسی‌(ع)» نشان می­‌دهد مرکز سیمافیلم مدتی­‌است بررسی­‌های مربوط به این موضوع را در دستور کار قرار داده است.

رضوی از تهیه‌کنندگان مطرح و نام آشنای سینمای ایران است که سریال­‌هایی مانند «پرده‌­نشین» و فیلم‌­هایی هم­چون «ماجرای نیمروز»، «رد خون»، «سیانور» و «لاتاری» از جمله آثار کارنامه او به شمار می‌رود.

سریال «حضرت موسی(ع)» در مرحله پیش­‌تولید قرار دارد و حدود ۱۸ ماه است کارگاه‌­های صحنه و لباس، دکور، جلوه­‌های ویژه، بازیگری و … با نظارت ابراهیم حاتمی‌­کیا مشغول فعالیت‌اند.

این مجموعه به همراه مجموعه «سلمان فارسی» بزرگترین سریال‌های تاریخ رسانه ملی به شمار می‌آیند.

بنابراین گزارش مجموعه «حضرت موسی(ع)» قراربود توسط زنده‌یاد فرج الله سلحشور ساخته شود و جمال شورجه به عنوان مشاور در کنار پروژه باشد که پس از درگذشت زنده یاد سلحشور، جمال شورجه مدتی عهده‌دار آن بود و سرانجام ابراهیم حاتمی‌کیا، کارگردان منتخب این پروژه الف ویژه شد.

چندی پیش خبر استعفای سیدمحمود رضوی از مشاوره ریاست مجلس و بازگشت او به عرصه تولید منتشر شد.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها