تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 74882

ویژه‌ برنامه شب یلدا شبکه دو سیما یک هفته زودتر روی آنتن می‌رود.به گزارش سینماسینما، محمدرضا رضائیان تهیه کننده برنامه «همین نزدیکی» که از امشب به صورت یک ویژه برنامه یک هفته ای روی آنتن شبکه دو می رود، گفت: این شب ها ویژه برنامه ای با نام «همین نزدیکی» را در گروه اجتماعی شبکه دو داریم که از امشب ۲۵ آذر ساعت ۲۳:۳۰ به مدت ۴۰ دقیقه و به صورت زنده روی آنتن می رود.
وی ادامه داد: در این ویژه برنامه مهمانانی از حوزه های مختلف ورزش، فرهنگ و هنر مثل موسیقی، سینما، تئاتر و همچنین بازیگران سریال های پرمخاطب دعوت می شوند و ما ضمن دعوت از این مهمانان هر شب سه مهمان پیشنهادی را هم به نظرسنجی می گذاریم تا مخاطبان با رای خود مهمان ویژه شب یلدا را انتخاب کنند.
رضائیان درباره مهمان شب اول این برنامه اظهار کرد: شبنم قلی خانی بازیگر سینما و تلویزیون در اولین شب از برنامه مهمان ما می شود و به سوالات متفاوتی پاسخ می دهد.
این تهیه کننده با اشاره به اینکه گفتگو با مهمانان طبق سوژه خاصی پیش می رود، عنوان کرد: ما درباره موضوعاتی با مهمانان گفتگو می کنیم که ترجیح می دهیم مخاطبان در برنامه ببینند ولی این گفتگوها براساس این ضرب المثل که «جوجه را آخر پاییز می شمارند» شکل می گیرد.
وی درباره مجری برنامه نیز یادآور شد: فواد صفاریان پور کارگردان این برنامه است و مژده لواسانی اجرای این برنامه را بر عهده دارد که سال گذشته به عنوان مجری برتر برنامه «سه ستاره» از نگاه مخاطبان تلویزیون انتخاب شد.
رضائیان در پایان یادآور شد: همچنین برنامه ای هم برای شب یلدا که شبی خاطره انگیز برای مردم ایران است در نظر گرفته ایم. صداوسیما هم هر سال این شب را جشن می گیرد و شبکه دو هم در تلاش است شب متفاوتی را برای مخاطبان تدارک ببیند که در دو بخش قبل و بعد از بخش خبری ۲۰:۳۰ و بعد از بخش خبری ۲۲:۳۰ روی آنتن می رود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها