تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۱۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 76740

مرتضی علی آبادی بازیگر «لیسانسه ها» با اشاره به نقش خود در این سریال بیان کرد که این نقش تشابه فامیلی با یک چهره ورزشی دارد و خودش هم در زندگی واقعی دچار این تشابه فامیلی شده است.

به گزارش سینماسینما، مرتضی علی آبادی بازیگر سریال «لیسانسه ها» درباره این مجموعه و همکاری با سروش صحت گفت: کارهای سروش صحت همیشه دیده می شود چون او داستان هایش را از اطرافیانش می گیرد و آثارش را از جنس مردم می سازد به همین دلیل این شب‌ها خیلی‌ها «لیسانسه ها» را می بینند.

وی ادامه داد: من تجربه سه همکاری با سروش صحت را دارم که از مجموعه «شمعدونی» شروع شد و در «لیسانسه ها ۱ و ۲» ادامه پیدا کرد. همانطور که گفتم سریال های او همیشه دیده می شود و شکی نیست که من در نقش هایم مدیون او هستم و از همکاری با او لذت می برم.

علی آبادی با اشاره به ایفای نقش کفاشیان در مجموعه «لیسانسه‌ها» توضیح داد: در «لیسانسه ها» ابتدا قرار نبود نقش کفاشیان را بازی کنم بلکه نقش افسر پلیس به من پیشنهاد شده بود ولی چون در این ۲ سال نقش پلیس زیاد بازی کرده بودم دوست نداشتم خودم را تکرار کنم.

وی اضافه کرد: دوستم مهدی ربیعی نقش این افسر پلیس را خیلی خوب بازی کرد به گونه ای که اکنون به این نقش حسادت می کنم و دوست داشتم آن را بازی می کردم.

بازیگر «لیسانسه ها» با اشاره به شوخی با شخصیت علی کفاشیان چهره ورزشی اظهار کرد: قرار شد من نقش فردی با نام علی کفاشیان را بازی کنم که تنها به عنوان یک تشابه اسمی نوعی شوخی با شخصیت های ورزشی است.

وی در پایان با اشاره به فامیل خودش نیز عنوان کرد: این تشابه اسمی البته برای من جا افتاده است و هرجا که می روم عده ای فکر می کنند با محمد علی آبادی که او هم از مسئولان ورزشی بوده است رابطه دارم و من دایم باید توضیح دهم که چنین چیزی نیست.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها