تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 23436

photo_2016-08-08_11-34-49سوگل طهماسبی بعنوان یکی از نقش های اصلی سریال تلویزیونی “بازگشت” به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین عامری، مقابل دوربین رفت.


به گزارش سینماسینما، این سریال تلویزیونی، “بازگشت” فیلمبرداری خود را هفته گذشته آغاز کرده و برخی از بازیگران اصلی از جمله حسن پورشیرازی، فریبا کوثری، کاوه خداشناس و امین گلستانه مقابل دوربین رفته اند و به تازگی سوگل طهماسبی نیز بازی خود را آغاز کرده است و در روزهای آینده نیز هنرمندان دیگری به «بازگشت» اضافه خواهند شد.
این مجموعه تلویزیونی در ١٣ قسمت ۴٠ دقیقه ای و با موضوعی اجتماعی و خانوادگی برای پخش در یکی از شبکه های سراسری تلویزیون آماده خواهد شد و تصویربرداری آن در گرگان و لوکیشن های حاشیه شهر انجام می شود و با برنامه ریزی های صورت گرفته تصویربرداری تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
در خلاصه داستان مجموعه تلویزیونی “بازگشت” آمده: زندگی می گذرد، با روزها و شبهایش، با اتفاقاتش و گذشته ای می سازد. گذشته ای که در زمان گم شده است، اما بعضی از گذشته ها دوباره در آینده اتفاق می افتند و ما را در زمان گم می کنند.
حسن پورشیرازی، فریبا کوثری، کاوه خداشناس، امین گلستانه، مهران رجبی، زهره حمیدی، زهره صفوی، مهری آل آقا، نسرین نکیسا بازیگرانی هستند که تا به امروز حضور آنها در این مجموعه قطعی شده و در روزهای آینده چهره های دیگری نیز به جمع آنها اضافه خواهد شد.
عوامل سریال “بازگشت” عبارتند از؛ تهیه کننده و کارگردان: حسین عامری، نویسندگان: حسین عامری، رضا بهشتی، براساس طرحی از: مرجان اشرفی زاده، علی اصغری، برنامه ریز: امیر رونقی، دستیار اول کارگردان: صدرالدین صدرایی، دستیار دوم کارگردان: محمد ستوده، دستیار سوم کارگردان: مهدی کیایی، منشی صحنه: مریم طریقی نژاد، عکاس: نیما باستانی، مدیرتصویربرداری: ناصر کاووسی، تصویر بردار: میلاد حسینی، دستیاران تصویر: مهران کاووسی، رضا رجبی، گروه فیلمبرداری: فرهاد میرزایی، حامدکاووسی- جواد دریایی، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، دستیار طراح صحنه: علی جعفردوست، دستیار دوم صحنه: امیر پیوندی، دستیاران لباس: یاسمن قربانی،راحله آقاخانی، صدابردار: مجید هاشمی پور، دستیاران لباس: علیرضا بخشایی-جواد شعبانی، طراح گریم: حسین اردستانی، مجریان گریم: مسعود رئیس الساداتی، سمیه حیدری، تدوینگر: منوچهر صانعی، دستیار تدوین: مرتضی خصری، صداگذار: بابک حسناتی، موسیقی: احمد مهدی، مدیرتولید: عابد رنجبر، گروه تولید: هادی رحیمی-مهدی رنجبر، خدمات: امرالله رحمان زایی، فرشید سرگل زایی و ناظر کیفی: رضا ایمانی و مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها