تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 95243
مجری برنامه «ایرانیوم» با بیان اینکه هیچ قصدی برای تمسخر ایرج ملکی نداشته است، ضمن عرض عذرخواهی از او، تاکید کرد که اصل و اساس برنامه بر احترام به مخاطب استوار است.

به گزارش سینماسینما، مجید افشاری مجری برنامه «ایرانیوم» که در دو روز گذشته به دلیل نحوه برخوردش با ایرج ملکی که مهمان این برنامه بود با واکنش های متفاوتی روبه رو شده بود، در اینستاگرام نوشت: «خوشحالم که ایرانیوم توانسته است در مدت زمانی کوتاه مخاطب زیادی به دست آورد به طوری که حجم وسیعی از ادم ها از طیف های مختلف درباره این برنامه اظهار نظر می کنند.

بعد از پخش برنامه دو روز قبل برخی از دوستان صحبت هایی مطرح کردند که جای تامل داشت و خود ما را به فکر فرو برد، برخی گلایه داشتند که ما با دعوت از اقای ایرج ملکی اقدام به تمسخر ایشان کرده ایم.

واقعیت امر این است که تیم برنامه سازی ایرانیوم به هیچ وجه چنین قصدی نداشته و اگر چنین حسی به شما دست داده بسیار متاسفم و از صمیم قلب از کسانی که چنین برداشتی دارند عذرخواهی می کنم. ایرانیوم از اولین قسمت برای خود یک اصل اساسی داشت و ان هم احترام به مخاطبان و مهمانان برنامه با هر نوع نگاه و سلیقه ای بود سعی کردیم در برنامه دو روز قبل هم این اصل را رعایت کنیم و در کمال ادب با مهمانمان حرف بزنیم اما حواشی پیش امده برای ما تلنگری بود تا بیش از پیش حواسمان را جمع کنیم.

خوشحالم در جامعه ای زندگی می کنم که با تمام کمی و کاستی هایش مهمترین دغدغه مردم و علی الخصوص اهالی رسانه و هنرمندانش حفظ اصول اخلاقی است.»

عذرخواهی مجری ایرانیوم از ایرج ملکی

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها