تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 154552

آنتونی هاپکینزشبکه نمایش این هفته در بخش صحنه‌گران فیلم‌های شاخص آنتونی هاپکینز را به روی آنتن می‌برد.

به گزارش سینماسینما، این شبکه در بخش ژانر هفتگی خود فیلم‌هایی در تقابل سرقت و قانون را برای پخش در نظر گرفته است. و در بخش صحنه‌گران فیلم‌های شاخص آنتونی هاپکینز  را به روی آنتن می‌برد.

فیلم‌های این هفته شبکه نمایش به ترتیب ساعت پخش عبارتند از:

ساعت ۱۳:

فیلم و تله‌فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ اردیبهشت با عناوین: رویای پروانه، عامل سوم (به مناسبت روز شکست آمریکا در طبس)، لبخند سبز، تپه آدم برفی، لکنت، تا افطار چیزی نمانده و غریبانه از این شبکه پخش خواهند شد.

ساعت ۱۹:

این شبکه در ژانر منتخب هفتگی خود، فیلم‌هایی در تقابل «سرقت و قانون» که دارای پیچش داستانی و پایان‌بندی غافلگیرکننده‌ای است را برای پخش در نظر گرفته است که این فیلم‌ها به ترتیب از شنبه تا جمعه: مرد نفوذی، یک مشت پول درشت، مخمصه، مثل یک ستاره زندگی کن، نقطه شکست، دست‌های آلوده و یورش هستند.

ساعت ۲۱:

در بخش صحنه‌گران، شبکه نمایش به مرور آثار آنتونی هاپکینز بازیگر توانمند و موفق که توانسته است جایزه‌هایی زیادی از جمله: سه جایزه بفتا، دوجایزه امی، جایزه گلدن گلوب سیسیل را کسب کند، می‌پردازد.

فیلم‌های این بازیگر به ترتیب: افسانه‌های خزان در نقش: (سرهنگ ویلیام لادو)، نیکسون (ریچارد نیکسون)، سکوت بره‌ها (دکتر هانیبال لکتر)، نقاب زورو (دون دیه گو د لاوگاو یاهمان زورو)، حس ششم (جان کلنسی)، فراتر از فریب (آرتور دنینگ)، و بقایای روز (جیمز استیونز) به روی آنتن می‌روند.

ساعت ۲۳:

فیلم‌های جذاب این شبکه از شنبه تا جمعه به ترتیب: استالینگراد، گمشده و عشق، تاکسی۱، آقای تشویق، هتل آرتمیس، ۹۹خانه و بهترین ساعات پخش می شوند.

ساعت یک بامداد:

فیلم‌های کلاسیک این شبکه به ترتیب: آرسن لوپن علیه آرسن لوپه، جاناتان مرغ دریایی، آخرین موج، دایی من ژاک، پرستار بچه ها، سائو برناردو و ارتش سایه ها از شنبه تا جمعه برای علاقمندان پخش خواهند شد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها