تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 41872

سینما دو، مسعود کیمیایینهمین قسمت از برنامه «سینما دو» پنجشنبه (هفتم بهمن ماه) ساعت ۲۳:۳۰ با نگاهی به آثار سینمایی مسعود کیمیایی از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از روابط عمومی شبکه دو، در این برنامه مسعود کیمیایی به تعریف سینمای اجتماعی خواهد پرداخت.

همچنین علاقمندان به هنر هفتم شاهد گفت‌وگویی پیرامون آثار سینمایی این فیلمساز توسط جواد طوسی؛ منتقد سینمایی و محمد خزاعی؛ مجری- کارشناس برنامه خواهند بود.

در بخش «قاب ملاقات» نیز علیرضا زرین دست؛ فیلمبردار پیشکسوت سینما مهمان این برنامه خواهد بود.

«سینما دو» هر هفته میزبان یک کارگردان سینمای ایران و یک بازیگر به همراه یک کارشناس و صاحب نظر غالبا جامعه شناس است که پیرامون یکی از آثار اجتماعی کارگردان مدعو در حضور علاقمندان و دانشجویان سینما و تئاتر کشور به بحث و تبادل نظر می پردازند. در این برنامه نیز مهدی صالح به عنوان فیلمساز جوان در استودیو حضور خواهد داشت.

گزارش‌های موضوعی و مردمی، قاب ملاقات؛ گفت‌وگو با بازیگران و یکی از اعضای اصناف سینمای ایران، گزارشِ فیلم و … از جمله بخش‌های در نظر گرفته شده برای این برنامه است.

برنامه «سینما دو» به تهیه‌کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی در گروه نهادهای اجتماعی شبکه دو تهیه شده و از عوامل دست‌اندرکار آن می‌توان به نویسندگان برنامه؛ زهرا غزنویان و حامد جلیلوند، طراح دکور؛ مجید میر فخرایی، موسیقی متن؛ بهزاد عبدی و مدیرتولید و مجری طرح؛ پیمانه طهماسبی و مشاور رسانه ای؛ مینا مقرب صمدی اشاره کرد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها