تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 74108

مهرداد ضیایی از قصه سریال «محکومین» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی گفت که علی رغم فضای تلخی که دارد به مخاطبش تلنگر می زند.به گزارش سینماسینما، مهرداد ضیایی درباره سریال «محکومین» که این روزها مشغول بازی در آن است  بیان کرد: من به تازگی در یکی از اپیزودهای سریال «محکومین» بازی کردم که فیلمنامه خوب و کارگردانی بهتر دارد.

وی با اشاره به همکاری با این کارگردان در سریال «سرزمین کهن» یادآور شد: من حدود چند سال با سیدحاتمی در سریالی که اکنون به نام «سرزمین مادری» شناخته می شود همکاری داشتم که بسیار دلپذیر بود.

ضیایی اظهار کرد: زمانی که فیلمنامه سریال «محکومین» را هم خواندم متوجه شدم که متن بسیار خوبی دارد که از فضایی اجتماعی برخوردار است و به اتفاقات روزمره مربوط می شود. شاید این قصه در وهله اول کمی تلخ باشد اما به آدم ها تلنگر می زند.

وی درباره نقش خود بیان کرد: من نقش فردی را دارم که در خیابان ناصرخسرو کار می کند و یک داروی اشتباهی به کسی می دهد و محکوم می شود که از کسی که به او داروی اشتباه داده نگهداری کند.

این بازیگر در پایان درباره ویژگی های این سریال عنوان کرد: خوشبختانه سریال متن جذابی دارد و وقتی برای ما از جذابیت برخوردار است برای مخاطبان هم جالب خواهد بود و امیدوارم زمانی که به پخش می رسد آن را دنبال کنند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها