تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 35289

بهروز شعیبیسومین قسمت از برنامه «سینما دو» پنجشنبه ۲۵ آذر ماه ساعت ۲۳:۳۰ با نگاهی به فیلم سیانور به کارگردانی بهروز شعیبی از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

به گزارش سینماسینما، بهروز شعیبی (فیلمساز)، جواد طوسی (منتقد سینمایی) و محمد خزاعی (مجری- کارشناس برنامه) در کنار احمد نادری (انسان‌شناس) و محمد باقر شاهین (کارگردان) حاضر می شوند تا درباره فیلم سینمایی «سیانور» که این روزها بر پرده سینماها در حال اکران است، به بحث و تبادل نظر بپردازند.
همچنین پدرام شریفی، بازیگر فیلم سیانور و مسعود احمدیان، نویسنده فیلمنامه اثر حاضر نیز در بخش قاب ملاقات مهمان این برنامه خواهند بود.

«سینما دو» هر هفته میزبان یک کارگردان سینمای ایران، یک کارگردان جوان به همراه یک کارشناس و صاحب‌نظر غالبا جامعه‌شناس است که درباره یکی از آثار اجتماعی کارگردان مدعو در حضور علاقمندان و دانشجویان سینما و تئاتر کشور به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

گزارش‌های موضوعی و مردمی، قاب ملاقات؛ گفت‌وگو با بازیگران و یکی از اعضای اصناف سینمای ایران، گزارشِ فیلم و … از جمله بخش‌های در نظر گرفته شده برای این برنامه است.

برنامه «سینما دو» به تهیه‌کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی در گروه نهادهای اجتماعی شبکه دو تهیه شده و از عوامل دست‌اندرکار آن می‌توان به نویسندگان برنامه زهرا غزنویان و حامد جلیلوند، طراح دکور؛ سیدمجید میر فخرایی، موسیقی متن؛ بهزاد عبدی و مدیرتولید و مجری طرح؛ پیمانه طهماسبی، مشاور رسانه‌ای: علی زادمهر اشاره کرد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها