تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۴:۴۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 51750

هادی حجازی فرهادی حجازی فر بازیگر سینما، نخستین حضور در تلویزیون را با سریال «نفس» به کارگردانی جلیل سامان تجربه می کند.

به گزارش سینماسینما، هادی حجازی‌فر بازیگر سینما، با ایفای نقش حاج احمد متوسلیان در «ایستاده در غبار» بهترین فیلم سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به شهرت رسید.

او که این روزها فیلم «ماجرای نیمروز» را در اکران سینماها دارد در سی‌وسومین جشنواره فیلم کوتاه و سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد شد.

«نفس» این روزها آخرین مراحل تصویربرداری خود را در تهران پشت سر می گذارد و حجازی فر آخرین بازیگری است که به آخرین قسمت از سه گانه سامان پیوسته و ایفای یکی از نقش های مهم فیلمنامه را برعهده دارد.

داستان «نفس» درباره جوانی پر شر و شور است که در بحبوحه وقایع انقلاب رازی در زندگی اش فاش می شود.. او برای رسیدن به حقیقت حوادث پیچیده ای را پشت سرمی گذارد.

مسعود رایگان، ژاله صامتی، علیرضا کمالی، بهناز جعفری، احسان امانی، شهاب شادابی، هادی عامل هاشمی، پژمان جمشیدی با معرفی ساناز سعیدی و با حضور فاطمه گودرزی، هدایت هاشمی، داریوش فرهنگ، معصومه قاسمی پور، سودابه بیضایی، رامین راستاد، قربان نجفی بازیگران اصلی این سریال هستند.

«نفس» تولید گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما سومین سریال از سه گانه «جلیل سامان» است که به همت رضا نصیری نیا مجری طرح، هفته های آخر تصویربرداری را پشت سر می گذارد.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها