تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 173745

عباس مورون مجری و تهیه‌کننده برنامه “زندگی پس از زندگی” درباره اختلال ایجاد شده در پخش روز گذشته توضیحاتی داد.

 به گزارش سینماسینما، پخش جدیدترین قسمت «زندگی پس از زندگی» با توقفی مواجه شد که شبهاتی را برای مخاطبین ایجاد کرد.

عباس موزون مجری و تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی در توضیح کوتاهی گفت: مشکل فنی بوده و سانسور و یا توقفی در کار نبوده است. چرا که بعد از برطرف شدن مشکل نرم‌افزاری و فنی به وجود آمده، پخش ادامه پیدا کرد.

او همچنین درباره اینکه بعضاً شنیده می‌شود که برخی می‌گویند سانسور در بخش‌هایی از برنامه ایجاد شده، تاکید کرد: به هیچ وجه سانسور نداشتیم؛ ما کوتاه‌سازی کردیم چون برخی از روایت‌ها آن‌قدر طولانی شدند که بیش از زمان استاندارد برنامه بوده‌اند.

به تعبیر موزون احتمالاً در صورت فراهم بودن کنداکتور و زمان لازم برای پخش، «زندگی پس از زندگی» چند قسمت بیش از ایام ماه رمضان روی آنتن باشد.

گفتنی است، بنابر اعلام مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما و آمارهای تلوبیون، «زندگی پس از زندگی» عنوان پربیننده‌ترین برنامه ماه رمضانی تلویزیون را به خودش اختصاص داده است.

برنامه‌ای که به سومین فصل رسیده و در این مجموعه به گفت‌وگو با افرادی می‌پردازد که تجربه‌هایی نزدیک به مرگ داشته‌اند. «زندگی پس از زندگی» به اعتبار محتوای آن که در همین چند فصل به یک برند تبدیل شده است، از ابتدای ماه رمضان پربیننده‌ترین برنامه افطار تلویزیون با اختلافی میلیونی بوده است.

«زندگی پس از زندگی» برنامه‌ای درباره مرگ و عالم ماورا است که هر روز قبل از افطار روی آنتن می‌رود و روایت افرادی است که در تجربه مرگ تقریبی از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند. امسال این برنامه تلویزیونی تجربه‌گرانی را روی آنتن آورده که همچون سالِ گذشته بازتاب‌های فراوانی داشته و در فضای‌مجازی بخش‌هایی از صحبت‌های این تجربه‌گران، قابل مشاهده است.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها