تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 22430

۱۶-۶-۲۱-۱۰۲۴۵۵imagesتلویزیون بازی‌های المپیک را پوششی ۱۲ ساعته می‌دهد و تمام رقابت‌های المپیکی بچه‌های ایرانی روی آنتن می‌رود.

به گزارش سینماسینما؛ رسانه ملی که به دلیل احتمال خرید حق پخش بازی ها توسط شبکه های فارسی زبان ، حق پخش بازی ها را از حدود دو سال قبل و گرانتر از همیشه و با رقمی حدودی ۲۰ میلیارد تومان خریده است ، برای پوشش بازی ها برنامه های ویژه ای دارد. دو شبکه ۳ و ورزش در طول بازی ها کاملا ورزشیمی شوند و المپیکی خواهند بود. کاروان بزرگ گروه فنی ، رسانه ای المپیک که با سرپرستی حسین آقازمانی به ریو اعزام و در استودیوی ۲۰۰ متری ایران در این بازی ها مستقر شده اند ، تقریبا همه روزه به دلیل اختلاف زمانی ۸ ساعته بین دو کشور ، باید برنامه های را ضبط و تولید کنند که از شامگاه هر روز تا بامداد روز بعد ادامه داشته باشد و شیفت کاری بچه های اعزامی به ریو تقریبا از ساعت های عصرگاهی به زمان تهران تا بامداد روز بعد است. هر روز از ساعت ۵ برنامه های پخش زنده مسابقات آغاز می شود و تا ۵ بامداد روز بعد ادامه دارد.

مدیریت کاروان اعزامی ایران بر عهده آقایان آقازمانی وذکایی است . مجریان و گزارشگران رسانه ملی که از تهران اعزام شده اند هم محمدرضا احمدی ، محمدرضا میثاقی ، ضابطی ، هادی عامل ، مهرزاد عطاران و حجازی هستند .

این بار رسانه ملی هیچ یک از مجری های سرشناس و با سابقه اش که سابقه سفر به المپیک را داشتند به بازی ها نفرستاده و دو ستاره جوان آنها یعنی میثاقی و احمدی که مسلط به زبان انگلیسی هستند ، قرار است کار گزارش بازی ها را بر عهده داشته باشند.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها