تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 39621

همایون اسعدیاندر شبی که «چشم شب روشن» به سینما اختصاص دارد، اکبر نبوی با همایون اسعدیان گفتگو می‌کند.

به گزارش سینماسینما، به نقل از روابط عمومی «چشم شب روشن»، از چهارشنبه شب – ۱۷ آذر ماه – بخش سینمایی برنامه «چشم شب روشن» با اجرا و کارشناسی اکبر نبوی کلید خورد و این منتقد سینما و کارشناس حوزه فرهنگ در اولین شب با احمدرضا درویش کارگردان فیلم «رستاخیز» گفتگو کرد.

در چهارشنبه‌های بعدی نیز او میزبان منوچهر شاهسواری مدیر عامل خانه سینما، رضا کیانیان بازیگر، فرشته طائرپور تهیه‌کننده سینمای کودک و نوجوان و منوچهر محمدی تهیه‌کننده سینمای ایران بود و با این هنرمندان درباره مسائلی چون آسیب‌شناسی بازیگری، درگذشت دنیا فنی‌زاده و وضعیت سینمای کودک و شرایط تهیه‌کنندگی در سینمای ایران گفتگو کرد.

نبوی چهارشنبه این هفته ۲۲ دی ماه، قرار است با همایون اسعدیان تهیه‌کننده، فیلمنامه‌نویس و کارگردان گپ بزند. کارگردانی که در جشنواره فیلم فجر پیش‌رو، با «یک روز به‌خصوص» برای دستیابی به سیمرغ تلاش می‌کند و در کارنامه او ساخت آثاری چون «طلا و مس»، «بوسیدن روی ماه» سریال «راه بی پایان» و … به چشم می‌خورد.

«چشم شب روشن» به تهیه‌کنندگی امیر قمیشی، با اجرای محمد صالح‌علا شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها