تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۱/۰۱ - ۱۳:۵۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 13502

استاد «محمدرضا شجریان» – آوازخوان شهیر ایرانی- در آستانه ی سال نو، در پیامی ویدیویی به دوستدارانش قول داد که به زودی به ایران سفر خواهد کرد و فعالیت های هنری اش را از سر خواهد گرفت. او در این ویدیو با ظاهری جدید برای تمام ایرانیان و به خصوص جوانان، آرزوی سلامتی و موفقیت کرد و از دو دوست دیرینه اش محمذرضا لطفی و پرویز مشکاتیان نیز یاد کرد.

به گزارش سینماسینما، ششم اسفند ماه سال گذشته بود که استاد «محمدرضا شجریان» در یادداشت کوتاهی که در شبکه های اجتماعی منتشر کرد، به این مساله اشاره داشت که در آخرین «ام. آر. آی» اش پزشک معالجش موردی را مشاهده کرده و از او قاطعانه خواسته است تا سفرش را لغو کند. استاد می خواست برای اجرای کنسرت به ارمنستان (ایروان) برود؛ اما به توصیه ی دکترش ۶ تا ۸ هفته در امریکا ماند؛ حالا در پیام ویدیویی که داده است، از بیماری اش به عنوان دوستی پانزده ساله یاد کرده که تلاش می کند به زودی با او به تفاهم برسد و به ایران بازگردد تا فعالیت های هنری اش را ادامه دهد.

خسروی آواز ایران در این پیام آورده است: «سال نو به شما هموطنان عزیزم در داخل کشور و هر کجا که هستید، مبارک باشد. امدیوارم امسال سالی پر از امید و خوشی برای شما عزیزان باشد و به راحتی بتوانید زندگی اتان را دنبال کنید و به اهدافتان برسید به خصوص برای جوانانی که پر از انگیزه و امید و آرزو هستند، شرایطی فراهم شود تا اهدافشان را دنبال کنند.»

«محمدرضا شجریان» با بیان اینکه نهایت آرزویش موفقیت جوانان کشورش هستند، ادامه داده است: «من سال هاست با یک مهمان پانزده ساله ای آشنا هستم و دیگر با همدیگر دوست شده ایم و الان هم من به خاطر او اینجا ایستاده ام و طبق دستور پزشکم موهای سرم را هم کوتاه کرده ام. چند وقت دیگر اینجا هستم چون در اینجا آرامش دارم و بعد از آن به سراغ شما خواهم آمد و کارهیا هنری ام را دنبال خواهم کرد. لازم می دانم در این لحظه از دو دوست دیرینه ام محمدرضا لطفی و ÷رویز مشکاتیان که بسیار دوستشان دارم و دلم برایشان تنگ شده است یاد کنم و بگویم که دلم برایشان تنگ شده است. باز هم برای شما عزیزان سالی خوش پر از موفقیت و سلامتی داشته باشید.»
منبع: موسیقی ما

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها