تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 18569
ایستاده در غبار / حجازیبخشی از موسیقی تیتراژ فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» که توسط حبیب خزایی‌فر ساخته شده است، منتشر شد.

به گزارش سینماسینما، موسیقی فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» که توسط حبیب خزایی‌فر ساخته شده این روزها با واکنش مثبت مخاطبان در فضای مجازی روبرو شده است به همین دلیل ۴ دقیقه از موسیقی که مربوط به تیتراژ پایانی «ایستاده در غبار» است، منتشر شده است.

حبیب خزایی‌فر پیش از این علاوه بر ساخت موسیقی مجموعه تحسین‌شده «آخرین روزهای زمستان»، موسیقی‌های مختلفی برای مجموعه‌های سینمایی و مستند ساخته است.

ساخت بیش از ۳۰۰ قطعه موسیقی برای مجموعه‌های مستند گروه روایت فتح، ساخت موسیقی چندین برنامه‌های تلویزیونی از جمله «این شب‌ها»، «زوم کن»، «آستانه»، «استوا»، ساخت موسیقی مستندهای سینمایی «فصل هرس» لقمان خالدی، «قصه یک مرد» به کارگردانی عطا مهراد و سیاوش جمالی، ساخت موسیقی فیلم داستانی «حبیب آقا» به کارگردانی محمد حمزه‌ای و چندین مستند، برنامه تلویزیونی و فیلم داستانی دیگر در کارنامه خزایی‌فر به چشم می‌خورد.

اکران خیریه «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان به نفع استعدادهای درخشان با همکاری موسسه نیکوکاری «رهروان» و با حضور عوامل فیلم، هنرمندان و چهره‌های فرهنگی و هنری، چهارشنبه ۲ تیرماه در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها