تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 69817

رضا رفیع نویسنده، طنزپرداز، روزنامه‌نگار و مجری تلویزیون امشب (سه‌شنبه ۲۵ مهرماه) در بیست و هفتمین برنامه از فصل دوم «هزار داستان» به گفت‌وگو با خانواده‌ای افغان نشست.
به گزارش سینماسینما، در بیست و هفتمین قسمت از این برنامه که با اجرای رضا رفیع به عنوان مجری و راوی قصه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، حکایت خانواده‌ای افغان روایت می‌شود که پنج فرزند پزشک دارند.
محمدرضا رفیع زاده معروف به رضا رفیع طنزپرداز، روزنامه‌نگار و مجری تلویزیون است که اگر چه سال‌ها در مطبوعات فعالیت مستمر داشته اما حضور او به عنوان سردبیر و مجری در برنامه «قند پهلو» باعث محبوبیت و شهرت بیش از پیش او شد. برنامه‌ای متفاوت که با حضور ناصر فیض، شهرام شکیبا به عنوان کارشناس داوری در حوزه مسابقه شعر طنز در شبکه آموزش خوش درخشید. ترکیب چاشنی طنز به همراه ادبیات خاص برنامه و آیتم‌های متفاوت از ویژگی‌های منحصر به فرد این برنامه بود.
فصل دوم برنامه پرمخاطب هزار داستان همچون سری پیشین آن به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی محمدفواد صفاریان‌پور و با طراح و سوژه‌پردازی مریم نوابی‌نژاد در ماه محرم و صفر هر شب ساعت ۲۳ به مدت۶۰ دقیقه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود و در ساعات ۳ بامداد، ۱۱ صبح، ۱۷ عصر بازپخش می‌شود.
محمدرضا شهیدی فرد در فصل دوم برنامه «هزار داستان» به عنوان مشاور پروژه گروه را همراهی می‌کند و تیتراژ این برنامه را سینا سرلک خوانده است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها