تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۲۱:۴۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 109491

داریوش اسدزاده، در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تالیف کتابی تازه درباره تاریخ خیابان لاله‌زار که روزی مرکز فعالیت‌های هنری تهران بود خبر داد.

به گزارش سینماسینما، سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه دیدار نوروزی با هنرمندان پیشکسوت، عصر روز سه‌شنبه ششم فروردین به منزل داریوش اسدزاده، بازیگر پیشکسوت رفت.

سیدعباس صالحی در این دیدار ضمن تبریک عید نوروز برای این هنرمند آرزوی سلامتی کرد و گفت: «همه ما در ذهن خود خاطراتی از نقش‌هایی که شما ایفا کرده‌اید داریم و امیدواریم به زودی شما را در نقش‌های تازه در آثار سینمایی و تلویزیونی جدید ببینیم.»

داریوش اسدزاده هم با ذکر خاطراتی از چندین دهه حضور در عرصه سینما و تلویزیون به موضوع کتاب تازه‌ای که در دست تالیف دارد اشاره کرد و اظهار داشت: «در این کتاب تاریخ خیابان لاله‌زار را روایت خواهم کرد. لاله‌زار روزگاری محل تجمع سینماها بود و می‌شود درباره آن‌ها بسیار حرف زد.»

او که چندین دوره رئیس انجمن بازیگران خانه سینما بوده در ادامه خاطراتی از حضور و فعالیت خود در این عرصه بیان کرد و گفت: «توجه به هنرمندان پیشکسوت و تلاش برای حل مشکلات آن‌ها کار مهمی است که باید برای آن برنامه ریزی کرد.»

در دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با داریوش اسدزاده، علیرضا رضاداد؛ مشاور رئیس سازمان سینمایی هم حضور داشت.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها