تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۵:۵۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 147163

نکوداشت زنده یاد استاد منوچهر طیاب مستندساز باسابقه در هفتمین روز از چهاردهمین جشنواره «سینما حقیقت» برگزار می‌شود.

به گزارش سینماسینما به نقل از ستاد اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره «سینما حقیقت»، در هفتمین روز از برگزاری چهاردهمین جشنواره «سینما حقیقت» علاوه بر پخش مستندهای مختلف، برنامه‌های متعددی از طریق تلویزیون تعاملی تیوا و لایو صفحه اینستاگرام جشنواره برای علاقمندان پخش می‌شود.

براساس برنامه‌ریزی انجام شده ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ هر روز از جشنواره چهاردهم به بزرگداشت و نکوداشت بزرگان عرصه مستند اختصاص دارد. امروز دوشنبه اول دی ماه نکوداشت استاد منوچهر طیاب مستندساز سرشناس در برنامه روز هفتم جشنواره است، علاقمندان می‌توانند از طریق تلویزیون تعاملی تیوا و اینستاگرام جشنواره این رویداد را تماشا کنند.

در این آئین، فیلم نکوداشت منوچهر طیاب به کارگردانی اسعد نقش‌بندی پخش شده و محمدرضا اصلانی (مستندساز)، عطا حسن‌پور(باستان شناس)، ارسطو مداح گیوی (فیلمبردار) به صورت حضوری و همایون امامی (مستندساز) به صورت آنلاین در درباره منوچهر طیاب صحبت می‌کنند.

در هفتمین روز از چهاردهمین جشنواره سینما حقیقت تلویزیون تیوا و لایو اینستاگرام جشنواره در ساعات ۱۶:۳۰ تا ۱۷ ، ۱۸:۳۰ تا ۱۹، ۲۰:۳۰ تا ۲۱ و ۲۱ تا ۲۲ برنامه‌های ترکیبی دیگری در نظر گرفته که برای علاقمندان به صورت رایگان قابل تماشا است.

 

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» به دبیری محمد حمیدی مقدم، از ۲۵ آذرماه آغاز شده و تا ۲ دی ماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها