تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 102549

السا فیروزآذر بازیگر سینما و تاتر در اولین تجربه کارگردانی خود نمایش «هزار و یک تو» را از پنج‌شنبه ۱۳ دی‌ماه در عمارت نوفل لوشاتو به روی صحنه می‌برد. تهمینه میلانی کارگردان سرشناس سینما این نمایش را افتتاح می‌کند.

 

به گزارش سینماسینما، السا فیروز آذر، ادیب قریب، نسیم شجاعی و بابک قادری، به عنوان بازیگر اصلی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین ۲۶ بازیگر گروه فرم در این نمایش حضور دارند.
نمایشنامه «هزار و یک تو» را فیروز آذر نوشته و در خلاصه داستان آن آمده: «فروید و شهرزاد (دو روان درمانگر) همدیگر را در ناکجاآبادی می‌بینند و سپس در می‌یابند که در خواب انسانی بیمار و بدبین در عصری دیگر هستند. آن دو تصمیم می‌گیرند تا وقتی در خواب او هستند خواب‌هایش را به سمت امید و مثبت‌اندیشی تغییر دهند.»
فیروزآذر درباره این نمایش نوشته: «هزار و یک تو» اولین تجربه من در اجرای تاتر است با ۲۶ بازیگر. نوشتن آن سه سال زمان برد و فکرم را به خود اختصاص داد؛ و حالا اجرایش روحم را. نیرویم از گروه دوست داشتنی‌ام است و اطمینان و گرمای قلبم هم.»
«هزار و یک تو» از پنج‌شنبه ۱۳ دی‌ماه ساعت هفت و سی دقیقه در عمارت نوفل لوشاتو به روی صحنه می‌رود. برای تهیه بلیت‌های این نمایش به سایت www.tiwall.com مراجعه کنید.

دیگر بازیگران این نمایش عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: السا فیروز آذر
بازیگران:السا فیروز آذر، ادیب قریب، نسیم شجاعی و بابک قادری
بازیگران فرم: سروش اکار، هانیه بیات، ترمه توللی، محسن جهانشاه لو، نیوشا دلشادیان، محمدرضا شجاعیان، معصومه عبادپور، محسن عباسی، عماد اردلان، حنانه عنایتی، آرمان کارخانه، سینا کاظمی، مینا مرادی، ‌سعیده موسوی، امید موسوی، امیر مؤذنی، ساناز نام دوست، حامد نظری، امین نظری، نیلوفر وثوقی، مرضیه وکیلی، شیوا وندا
مشاور کارگردان: محمد غزازانی
دستیار کارگردان، برنامه ریز و مدیر تولید: محمد مهدی سجادی
دستیار دوم کارگردان و مدیر صحنه: مجید اروجلو
طراح حرکات: سارینا شاد
طراح صحنه: کامران تفرشی
طراح لباس: لیلا پناهی، لیدا ناصحی
طراح نور: رهی بالایی
طراح گریم: سپیده نقدی
طراح پوستر و بروشور: غزال عنایتی
موسیقی: مجتبی اسحاقی
مدیر تبلیغات و مشاور رسانه: مریم نراقی
منشی صحنه: شرمین صالحی
دوخت لباس و اجرای لباس: رکسانا دهری
دستیاران گریم: معصومه جاوید، ندا قرائتی، بهار تاجور
دستیاران صحنه و لباس: هدیه قهقهانی، ملیکا اصل پور
روابط عمومی: سحر نراقی
تیزر: آرمان کارخانه

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها