تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 108837

تهیه‌کننده سریال نوروزی «زوج یا فرد» درباره یکی از کاراکترهای این سریال که در نقش معاون وزیر ایفای نقش می‌کند، در پاسخ به اینکه آیا این کاراکتر ما به ازای بیرونی دارد یا خیر، توضیحاتی را مطرح کرد.

به گزارش سینماسینما، مهران مهام که تجربه تهیه سریال‌هایی چون «ترش و شیرین»، «کارآگاه شمسی و دستیارش مادام» و «خانه‌به‌دوش» را در کارنامه دارد، به تجربه ناموفق سریال «پنچری» اشاره کرد و گفت: پس از ساخت «پنچری» خودم را دو سال تنبیه کردم؛ البته خیلی‌های دیگر باید تنبیه می‌شدند اما من خودم، خودم را تنبیه کردم و قطعاً پس از دو سال سریال «زوج یا فرد» جبران آن سریال خواهد بود.

او درباره شخصیت اصلی سریال «زوج یا فرد» توضیح داد: این سریال به صورت کلی قصه معاون وزیری است که سمت دارد و بعد از محل کارش خارج می‌شود و به دنبال زندگی خودش می‌رود، اما در ادامه مسائلی برایش پیش می‌آید که قصه را جلو می‌برد. این معاون وزیر یک معاون وزیر تخیلی در کار است که وجود خارجی ندارد.

مهام در ادامه درباره انتخاب بازیگران این مجموعه که پیشتر هم با برخی از آنها همکاری داشته است، اظهار کرد: من بازیگران این سریال را با بدبختی جمع کردم در زمان شروع به کار با هر کدام از بازیگران که تماس می‌گرفتم همه سر کار بودند از طرفی شما نمی‌توانید برای یک کار ۱۵ قسمتی بازیگران جدید معرفی کنید. حضور بازیگران جدید زمان‌بر است؛ مثل کاری که آقای سروش صحت در درازمدت در سریال «لیسانسه‌ها» انجام دادند.

این تهیه‌کننده در واکنش به اینکه به تازگی باب شده است در سریال‌های تلویزیونی از افراد مطرح در فضای مجازی به عنوان بازیگر استفاده می‌کنند، اظهار کرد: حضور افراد مطرح در اینستاگرام به عنوان بازیگر تاکنون جواب نداده است من به هیچ عنوان این کار را نخواهم کرد؛ چراکه معتقدم بازیگری یک فن است و اینگونه نیست که یک نفر از فضای مجازی معروف شد به عنوان بازیگر از او استفاده کنیم واقعاً باید بگویم هیچکدام از این افراد نمی‌توانند پلان‌هایی که بازیگران ما از جمله مرجانه گلچین، هدایت هاشمی و مهران غفوریان بازی می‌کنند را ایفا کنند.

مهام در پاسخ به اینکه آیا رقابتی میان سازندگان سریال‌های نوروزی وجود دارد؟ اظهار کرد: رقابت خیلی خوب است گروه سازندگان شبکه‌های دیگر نیز از دوستان من هستند، اما قطعاً ما باید برای اول شدن برویم.«زوج یا فرد» یک سریال خانوادگی سرگرم‌کننده است و پیچیدگی ندارد؛ در واقع این سریال لحظات شاد و غمگین یک خانواده را به تصویر می‌کشد.

مهام سپس یادآور شد: همه چیز به فیلمنامه مربوط است. هر جایی که ضعفی دیدید بدانید که فیلمنامه ایراد دارد.

مهام در پایان گفت‌وگوی خود درباره زمان پخش نوروزی «زوج یا فرد» اظهار کرد: هنوز کنداکتور نهایی برای پخش سریال بسته نشده است. در خلال پخش با دو وفات رو به رو هستیم. شب اول عید هم احسان علیخانی برنامه دارد. درخواست من از شبکه این است که شب اول ما بین برنامه آقای علیخانی سریال «زوج یا فرد» پخش شود و پس از آن برنامه آقای علیخانی ادامه پیدا کند.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها