تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 84180
شبکه‌های مختلف سیما برای تعطیلی سه روزِ پیشِ رو، پخش ۳۳ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن را تدارک دیده‌اند.

به گزارش سینماسینما، آخر این هفته که تعطیلی روز شنبه به مناسبت مبعث پیامبر (ص) نیز به آن گره خورده، تلویزیون جشنوار‌ه‌ای از فیلم‌های سینمایی ایرانی، خارجی و انیمیشن را در نظر گرفته است که آثار داخلی در این بین سهم زیادی را به خود اختصاص داده‌اند.

از جمله نکات قابل توجه این هفته، پخش فیلم‌های نسبتا جدید سینمای ایران است که از میان آنها می‌توان به «فصل نرگس» به کارگردانی نگار آذرباییجانی، «بادیگارد» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا و «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان اشاره کرد.

همچنین در میان شبکه‌های مختلف تلویزیونی، شبکه سه بیشترین سهم را در پخش آثار به خود اختصاص داده است.

علاوه بر ۳۳ فیلم جدول زیر، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «افسانه درخت»، «فارگو»، «برادران شیردل»، «توطئه ۲» و «کارمند نمونه»، پنج‌شنبه ۲۳ فروردین‌ در ساعت‌های ۱۱، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱، «زادورا»، «متولد ۶۵»، «پرستار تصادفی»، «فرمانروا» و «عملیات جنگل»، جمعه ۲۴ فروردین‌ ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵ ، ۱۷ و ۲۱، «پسر کوچک کوهستان»، «گلادیاتور»، «حصارها»، «هبی خواهد گریخت»، «تحلیلش کن»، «دلداده» و «مثل یک ستاره زندگی کن»، شنبه ۲۵ فروردین‌ ساعت ۱۱، ۱۳ ۱۵ ،۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

نام فیلم و کارگردانشبکهزمان پخشبازیگرانخلاصه داستان
«گذری به هند»

کارگردان: دیوید لین

یکپنج‌شنبه ۲۳ فروردین‌ماه

ساعت ۲۲

جودی دیویس و پگی اشکرافتخانم مور از انگلستان آمده تا پسرش، رانی قاضی دادگاه پخش چاندراپور، را ببیند؛ و عروس آینده‌اش آدلا هم همراهش است. آدلا که از بی‌اعتمادی رانی نسبت به هندی‌ها خوشش نیامده با او برخورد سردی می‌کند….
«گل ناز»

کارگردان: محمود معظمی

یکجمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۱۶

شهرام قائدی، متین ستوده و عسل مردیگلناز صارمی دختر بچه‌ای است که در کودکی پدر خود را از دست داده و با مادرش در ملایر زندگی می‌کند. مادرش که یک بیوه جوان است قصد دارد تا با یکی از دوستان برادر خود به‌نام حبیب ازدواج کند اما گلناز با این وصلت مخالف است چون فکر می‌کند که مهرداد صارمی بازیگر معروف سینما پدر اوست! یک روز مهرداد صارمی در یک برنامه زنده تلویزیونی حضور می‌یابد تا پاسخگوی سوالات طرفداران خود باشد. گلناز به برنامه زنگ زده و روی آنتن زنده خود را دختر مهرداد صارمی معرفی می‌کند و از او می‌خواهد که برای دیدارش به ملایر سفر کند. پس از این تماس زندگی مهرداد صارمی به‌هم می‌ریزد….
«محمد رسول الله»

کارگردان: مصطفی عقاد

یکشنبه ۲۵ فروردین‌ماه

ساعت ۹

آنتونی کوئین و ایرنه پاپاساین فیلم زندگینامه حضرت محمد (ص)، پیامبر اسلام را روایت می‌کند.
«ماجراجویان»

کارگردان: استفان فانگ

یکشنبه ۲۵ فروردین‌ماه

ساعت ۱۶

ژان رنو، اندی لائو، شو کیو و ژانگ جینگ‌چودانگ چونگ، دزد معروف جواهرات پس از ۵ سال از زندان آزاد می‌شود. او به جرم سرقت قطعه دوم از یک سرویس جواهر سه قطعه‌ای به زندان افتاده بود. کارآگاه (پیر بیست) او را تعقیب می‌کند چون مطمئن است که او نقشه سرقت سومین و آخرین قطعه سرویس جواهر را در سر می‌پروراند. دانگ چونگ بلافاصله پس از آزادی با تشکیل یک گروه سه نفره تلاش می‌کند تا کار ناتمام خود را به پایان رسانده و قطعه سوم سرویس جواهر را برباید….
«روز هفتم»

کارگردان: محمد پورضرغام

دوپنج‌شنبه ۲۳ فروردین‌ماه

ساعت ‌‌۸

ارسطو خوش رزم، صدرالدین شجره، مجید مشیری و بیتا خردمنداین فیلم داستان پدر و مادری را روایت می‌کند که فرزند خود را به مشهد برده‌اند تا شفا پیدا کند. مادر کودک نذر کرده که در حرم حضرت امام رضا (ع) هفت روز مجاور شود، اما در روز ششم حال کودک بدتر می‌شود و با پافشاری پدر، مادر راضی می‌شود که کودک را به تهران بازگردند….
«غافل»

کارگردان: منوچهر هادی

دوپنج‌شنبه ۲۳ فروردین‌ماه

ساعت ۲۳:۳۰

محمود پاک نیت و یوسف تیموریفیلم؛ داستان جوانی را بازگو می‌کند که پیش از این فکر می‌کرده، پدرش مرده است؛ اما او که در آستانه‌ی ازدواج، با بدهی فراوانی دست به گریبان است، درمی‌یابد پدرش زنده است! مسأله اینجاست که پدر و مادر او سال‌ها پیش از یکدیگر جدا شده‌اند و از آنجا که مادر موضوع  باردار بودنش را پنهان کرده بود، به همین دلیل پدر وجود پسر را انکار می‌کند ولی پسر بر این امر اصرار ورزیده و مجبور می‌شود بدهی‌اش را که بابت بستری شدن مادرش بوده بپردازد تا شناسنامه‌اش که گروی بدهی‌اش می‌باشد را آزاد کند….
«در جستجوی قطعه گمشده»

کارگردان: مسعود فرخنده

دوجمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۸

بیژن بنفشه‌خواه و سیما مطلبیطراوت دختری نوجوانی است که به ستاره‌ها علاقه‌ی زیادی دارد و شب تولدش، زمانی که مشغول رصد آسمان بوده، شاهد سقوط یک آدم فضایی می‌شود. این آدم فضایی قطعه‌ای گمشده دارد که در آن‌سوی شهر افتاده و اگر قبل از غروب آفتاب به آن نرسد، خاکستر خواهد شد…!
«مایا»

کارگردان: هادی رحیمی

دوجمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۱۷:۳۰

نفیسه روشن، سیاوش خیرابی، مهران رجبی، ارش منتظری و زنده یاد ولی الله مومنیدختری در روستای خود در حالی که بیشتر مردان آن شکارچی هستند، توله ببری را به خانه آورده تا آن را بزرگ کند که در این راه درگیر اتفاقاتی می شود.
«اسب رویایی»

کارگردان: جان گاتینز

دوجمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۲۳:۳۰

داکوتا فانینگمردی به‌نام بن کرین که به‌همراه کیل؛ دختر کوچکش، از یک اسب مسابقه که پایش شکسته مراقبت می‌کنند. آن‌ها نام این اسب را رویایی نهاده‌اند. ورود این اسب به مزرعه آن‌ها باعث می‌شود تا روابط خانوادگی آن‌ها هم بهبود یابد.
«عموی خسیس من»

کارگردان: محسن کمالی دولت‌آبادی

دوشنبه ۲۵ فروردین‌ماه

ساعت ۸

پوراندخت مهیمن، لیلا لطیفی، حسن اسدی و خشایار راددو پسرعمو به‌نام‌های پرویز و منوچهر که در یک کارخانه با هم شریک بودند، ورشکست می‌شوند و به‌خاطر بدهی‌ها و چک‌های بی‌محلی که کشیده بودند، مجبور می‌شوند تمام وسایل زندگی خود را بفروشند. این دو پسر عمو و همسران آنها به نام‌های شوکت و کوکب به‌دلیل مشکلاتی که پیش آمده مانند کارد و پنیر با هم هستند. پرویز و منوچهر اختلاف و رقابت زیادی با یکدیگر پیدا کرده‌اند. آنها برای جبران خسارت‌ها تصمیم می‌گیرند به سراغ فامیل بروند و از آنها پول قرض بگیرند….
«رویای صعود»

کارگردان: لادویک برنارد

دوشنبه ۲۵ فروردین‌ماه

ساعت ۱۷:۳۰

احمد سیلا، آلیس بلاردی و کیوان رازیاین فیلم در مورد سمی پسر جوان سیاه‌پوستی است که به دختری سفیدپوست به‌نام نادیا علاقمند است. نادیا به حرف‌های او باور ندارد و او را مسخره می‌کند! اما او برای اثبات خود تصمیم می‌گیرد از کوه اورست صعود کند. تصمیمی که ابتدا باعث تمسخر او توسط همه اطرافیانش شد اما زمانی‌که او صعود خود را شروع می‌کند کم‌کم همه به او باور پیدا می‌کنند….
«اینجا چراغی روشن است»

کارگردان: سیدرضا میرکریمی

سهپنج‌شنبه ۲۳ فروردین‌ماه

ساعت ۱۰

حبیب رضایی، سعید پور صمیمی و مریم بوبانیقدرت، جوان عقب‌مانده و ساده‌دلی است که همراه با متولی امام‌زاده‌ای واقع در یک روستا زندگی می‌کند. متولی از این که مردم روستا نسبت به امامزاده بی‌اعتنا هستند ناراحت است و آن را به کم‌ایمانی مردم نسبت می‌دهد، اما مردم معتقدند امام‌زاده تا حال نیازها و نذورات آنها را برآورده نکرده است. متولی موقتاً به شهر می‌رود و با توجه به اینکه هیچ کس حاضر نشده در این مدت رسیدگی به امور امام‌زاده را بپذیرد، قدرت را به جای خود می‌گذارد. قدرت که می‌تواند ارواح مردگان قبرستان کنار امام‌زاده را درک کند….
«نیزارهای بلند»

کارگردان: محمدهادی نامور راد

سهپنج‌شنبه ۲۳ فروردین‌ماه

ساعت ۱۵

سیامک اطلسی، زهرا سعیدی و ساقی زینتیداستان فیلم مربوط به پدر یک شهید مفقودالاثر است به‌نام ماشاالله که شهید شدن پسر خود را باور ندارد و همچنان چشم انتظار وی می‌باشد. این پدر در ابتدا درگیر موضوعاتی با فرزند شهید مفقودالاثر خود است و همچنین در ادامه درگیری‌هایی با نوه خود صابر یعنی فرزند شهید پیدا می‌کند. زیرا او تمام تلاش خود را می‌کند تا او را مثل پدرش تربیت کند اما تعدادی افراد ناباب با او  ارتباط برقرار کردند….
«پرواز خیالی۲»

کارگردان: امیل ادوین اسمیت

 

 

سهپنج‌شنبه ۲۳ فروردین‌ماه

ساعت ۲۴

فاران تهیر، روبیو کای و آگوالا زولپرواز واشنگتن به لندن با خلبانی ویل در میان راه گرفتار اتفاقی می‌شود. با برخورد با یک طوفان سهمگین، به سال ۱۹۴۲ بازمی‌گردند. آنها به یک‌باره شاهده بمباران جنگنده‌های آلمانی می‌شوند. در میان مسافران دو تاریخ‌شناس هستند که با مطالعه‌ای که از جنگ جهانی دوم دارند می‌توانند به خلبان و پروازش کمک کنند. تاریخ‌شناسان به خلبان می‌گویند که گرفتار سفر در زمان شده‌اند و تا دوباره وارد طوفان بعدی نشوند این مشکل حل نخواهد شد….
«شهربانو»

کارگردان: علی‌محمد قاسمی

 

 

 

سهجمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۱۰

شیرین بینا، قربان‌علی نجفی و سیروس کهوری‌نژادشهربانو شهابی که یکی از دانشجویان خوب رشته روانشناسی دانشکده است به خواستگاری پسر خاله‌اش که بسیار ثروتمند است جواب رد می‌دهد و با مهندس حمید ازدواج می‌کند. حمید در دوران جنگ برای ساخت یک پل به منطقه جنگی اعزام شده و مجروح و شیمیایی می‌شود. در آن دوران حمید از شهربانو خواست تا او را برای همیشه ترک کند و به زندگی خود برسد! ولی شهربانو هرگز نپذیرفته و از همسرش مراقبت می‌کند. آنها قادر به بچه‌دار شدن نبودند و حالا حال حمید بسیار وخیم است….
«بازرس کی»

کارگردان: کیم سوک یان

 

 

 

سهجمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۱۴:۳۰

در کره سال ۱۷۹۵ تولید و خرید و فروش شمش نقره یک تجارت پرسود است. بازرس کی ماموریت دارد اسناد ساخت نقره تقلبی را یافته و از بین ببرد. او به‌همراه دوست و دستیارش (سئو) موفق می‌شود این اسناد فرمول‌های ساخت نقره تقلبی را از بین ببرد. اما پس از این موفقیت به‌دلیل انتقاد به فقر حاکم بر جامعه به یک جزیره دوردست تبعید می‌شود! او در تبعید مشغول اختراع و مطالعه است که ناگهان….
«محافظین محله»

کارگردان: اکیوا اشافر

 

 

 

 

 

سهشنبه ۲۵ فروردین‌ماه

ساعت ۱۰

بن استیلراون تراتویگ صاحب یک فروشگاه در یک شهر کوچک است و به‌نظر می‌رسد که فرد موفقی است که دوستان زیادی دارد و زندگی خانوادگی آرامی را با همسرش می‌گذراند. اما حادثه کشته‌شدن مرموز نگهبان شب فروشگاه، این زندگی بی‌دردسر و آرام را به چالش می‌کشد. اون ماموران پلیس محله را چندان در پیگیری این پرونده مصمم نمی‌بیند؛ تصمیم می‌گیرد خودش یک گروه نگهبان محله تشکیل دهد. اما از تمام شهر فقط سه نفر: باب مک الیستر, فرانکلین و جمارکس حاضر به همکاری می‌شوند….
«محافظ یک آدم‌کش»

کارگردان: پاتریک هاگز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سهشنبه ۲۵ فروردین‌ماه

ساعت ۱۴:۳۰

رایان رینولدز و سامویل جاکسونمایکل یک بادیگارد خبره و بسیار ماهر است که به‌عنوان محافظ برای سیاسیون و افراد درجه‌ی اول کشور فعالیت می‌کند، اما در جریان یکی از ماموریت‌هایش فرد مورد حمایت وی توسط یک تک تیرانداز کشته می‌شود. او در این میان همسرش آملیا را مقصر این ماجرا می‌داند و معتقد است که آملیا نام مشتری‌اش را لو داده و اعتبار او را خدشه‌دار کرده است و به‌همین دلیل نیز از همسرش جدا می‌شود….
«بادیگارد»

کارگردان: ابراهیم ‌حاتمی‌کیا

 

 

 

چهارپنجشنبه ۲۳ فروردین ماه

ساعت ۹

پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، شیلا خداداد، پریوش نظریه و محمود عزیزیحیدر محافظ یکی از شخصیت‌های مهم نظام است، اما از آنجایی که حیدر شخصیت آرمانگرایی دارد، مسائلی را در حرفه‌اش می‌بیند که او را نسبت به کارش دچار تضاد و شک و تردید می‌کند؛ همین امر باعث می‌شود که محافظت از آن فرد را کنار بگذارد، اما به خاطر خدمات خوبش او را به محافظت از فرد دیگری می‌گمارند که یکی از فعالان هسته‌ای کشور است …
«ماجرای نیمروز»

کارگردان: محمدحسین مهدویان

 

 

چهارپنج‌شنبه ۲۳ فروردین‌ماه

ساعت ۲۰:۳۰

مهرداد صدیقیان، احمد مهران‌فر و هادی حجازی‌فرفیلم به ترورهای سال ۱۳۶۰ به دست گروه منافقین می‌پردازد. این درگیری‌ها پس از برکناری ابوالحسن بنی‌صدر به عنوان رئیس جمهور توسط مجلس شورای اسلامی شدت می‌گیرند. گروه‌های ضد حکومت مانند گروه سازمان منافقین دست به جنگ داخلی در ایران پس از برکناری ابوالحسن بنی صدر و ترورهای موفق مقامات ارشد حکومت می‌زنند. از سوی دیگر، سازمان اطلاعات کشور و اطلاعات سپاه با همکاری هم درصدد دستگیری اعضای گروه سازمان منافقین هستند.
«پنگوئن‌های آقای پاپر»

کارگردان: مارک واترز

 

 

چهارجمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۲۱:۳۰

جیم کریتام پاپرز، در طول عمرش رابطه اندکی با پدرش که یک جهانگرد بوده داشته است. خودش هم وقت کمی را با بچه‌هایش می‌گذراند و اکثر اوقات مشغول کارش است. یک روز پدر او برایش هدیه‌ای غیرمنتظره می‌فرستد! شش پنگوئن. پاپرز که از هدف پدرش از فرستادن این پنگوئن‌ها سر درنمی‌آورد، تصمیم می‌گیرد از شر آنها خلاص شود. اما با سر رسیدن همسر و بچه‌هایش برای جشن گرفتن تولد پسرش، بچه‌ها از پنگوئن‌ها خوششان می‌آید….
«پایان ناخوشایند»

کارگردان: جان مککی

چهارشنبه ۲۵ فروردین‌ماه

ساعت ۲۱:۳۰

کارن گیلان و استنلی وبریک ناشر جوان چاپ اولین کتاب یک نویسنده زن جوان را برعهده می‌گیرد. اما ناشر بدون اطلاع نویسنده عنوان کتاب را تغییر داده است لذا همین امر باعث می‌شود. زن دیگر علاقه‌ای به ادامه کار با این ناشر را نداشته باشد. اما ناشر تمام تلاش خود را می‌کند تا او بازگردد که در همین حین این دو به یکدیگر نیز علاقه‌مند می‌شوند….
«فصل نرگس»

کارگردان: نگار آذربایجانی

پنجپنج‌شنبه ۲۳ فروردین‌ماه

ساعت ۱۳:۳۰

یکتا ناصر، ریما رامین‌فر، امیر آقایی و پژمان بازغیداستان فیلم در مورد دو زن راننده تاکسی، یک بازیگر، یک استاد موسیقی و شخصیت‌های دیگر است که مخاطب در طول فیلم شاهد گر‌ه‌های داستان هر کدام از این شخصیت‌هاست.
انیمیشن سینمایی «پت و مت»

کارگردان: مارک بنز

 

پنججمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۸

 

پت و مت برای انجام کارهای ساده دست به خرابکاری‌های جدیدی می‌زنند.

 

«نبرد پانفیلف»

کارگردان: کیم دراژین

 

پنججمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۱۳:۳۰

 

ماکسیم آبروسیمو، سرجی آگافانو و ماکسیم بلدورودوسال ۱۹۴۱ جنگ جهانی دوم مناطق زیادی از شوروی (روسیه و کشورهای همجوار) به دست آلمان‌ها افتاده و آنها در منطقه‌ای نزدیک مسکو اردو زده‌اند و می‌خواهند با حمله‌ای جدید خط دفاعی نیروهای شوروی را شکسته تا مسکو را تصرف کنند. ۲۸ سرباز از مناطق مختلف در خط مقدم با کمترین ابزار و تسلیحات باید در مقابل دشمن مقاوت کنند. این سربازها با  چند افسر آموزش می‌بینند که  بتوانند آلمان‌ها را فریب بدهند و جلوی پیشروی تانک‌های آنها را بگیرند. بالاخره حمله شروع می‌شود….
انیمیشن «کتاب جنگل۲»

کارگردان: استیون ترینبرث

 

پنجشنبه ۲۵ فروردین‌ماه

ساعت ۸

 

داستان این انیمیشن در مورد زندگی کودکی است که از ابتدا در جنگل چشم باز کرده و حالا می‌خواهد که خانواده‌اش را بیابد و با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شود….
«پلیس مهد کودک۲»

کارگردان: دان مایکل پائول

 

شنبه ۲۵ فروردین‌ماه

ساعت ۱۳:۳۰

 

ولف لاندگرین، دارلا تیلور و بیل بلامییک پلیس جنایی خشن مجبور است برای به‌دست آوردن اطلاعاتی حساس، به‌عنوان مربی مهدکودک وارد یک مأموریت سری می‌شود. تا یک فلش مموری را پیدا کند. این فلش مموری مربوط به اطلاعات محل نگهداری شاهد یک پرونده علیه یک باند خلافکار است. مردی که این اطلاعات را در فلش مموری ذخیره کرده است به قتل رسیده و حالا کسی از محل دقیق آن باخبر نیست. این پلیس به صورت مخفیانه تمام مهد کودک را زیر و رو می‌کند….
«خاتم شیراز»

کارگردان: ایمان افشاریان

 

شماپنج‌شنبه ۲۳ فروردین‌ماه

ساعت ۱۳:۳۰

 

زهرا سعیدی و مهدی فقیه

 

حاج محمود که استاد خاتم‌کاری است برای حرمین عسکرین عراق صندق خلاتم کاری بسازد اما بیماری قلبی او را روانه بیمارستان می‌کند. بهروز پسرش به او قول می‌دهد کار صندق را به پایان برساند. اما دایی او که دختری به‌نام پری دارد و قرار ازدواج او با بهروز گذاشته شده است دچار ورشکستگی مالی شده است، قصد دارد کار خاتم کاری را ازدست بهروز و پدرش در بیاورد….

 

«مهریه»

کارگردان: سید محمدرضا ممتاز

 

شماجمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۱۳:۳۰

 

قدرت الله ایزدی، پری کربلایی و سعید محققپیر پسری، پس از چندین بار خواستگاری رفتن به خواستگاری دختری می‌رود که به‌دلیل بدهی، پدرش در زندان است و برای پرداخت بدهی پدرش مجبور می‌شود، به این پسر جواب مثبت دهد، تا شاید با مطالبه مهریه‌اش، این مشکل را حل نماید! پسر علی‌رغم کوشش بسیار در پرداخت مهریه، ناتوان می‌ماند و به هر دری می‌زند موفق نمی‌گردد….
انیمیشن سینمایی «ماشین‌ها ۳»

کارگردان: جان لستر و جو رنفت

 

امیدپنج‌شنبه ۲۳ فروردین‌ماه

ساعت ۱۷:۳۰

 

لایتنینگ مک‌کوئین به همراه رفقای قدیمی در حال مسابقه است که یک ماشین مسابقه مشکی ناشناخته به‌نام جکسون استورم از نسل جدیدی از خودروهای مسابقه از راه می‌رسد و از آن‌ها جلو می‌زند. حالا ماشین‌های مسابقه قدیمی در برابر این ماشین‌های پیشرفته و مدرن ناچار به بازنشستگی می‌شوند!
«دوستان خوب»

کارگردان: فریدون حسن‌پور

 

امیدجمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۱۷:۳۰

 

مهران رجبی، امیرنوری، صادق صفایی و حسین عابدینی«دوستان خوب» داستان رقابت دو نوجوان برای رفتن به مدرسه‌ی شبانه‌روزی است که خوابگاهِ آن فقط یک ظرفیت خالی دارد؛ اما کسی که استحقاق بیشتری برای تحصیل در مدرسه‌ی شبانه‌روزی را دارد، به‌خاطر تقلبِ دوستش پذیرفته نمی‌شود و مجبور می‌شود هر روز مسافت زیادی را برای تحصیل طی کند؛ تا اینکه….
«شیوع»

کارگردان: ولفگانگ پترسن

افقجمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۱۰

داستین هافمن و رنه روسوزئیر، سال ۱۹۶۷. در یک اردوگاه سربازان مزدور، یک بیماری عفونی مرموز توجه مقامات بهداری ارتش آمریکا را جلب می‌کند و دکتر سام دانیلز مأمور بررسی می‌شود.
«روزگاری عشق و خیانت»

کارگردان: داوود بیدل

افقجمعه ۲۴ فروردین‌ماه

ساعت ۱۸:۳۰

میلاد کی‌مرام، شهرزاد کمال‌زاده، همایون ارشادی و نسرین مقانلوداستان این فیلم که در منطقه شمال غربی ایران در دشت مغان، اتفاق افتاده به اتفاقی غیرمنتظره می‌پردازد که پروانه و دخترش آینه را غافلگیر می‌کند، گویا این اتفاق ریشه در گذشته پروانه دارد گذشته‌ای که سال‌ها از مواجه با آن هراس داشته است.

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها