تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 102172

«مزرعه پدری»، «قلاده های طلا»، «خون به پا می‌شود»، «هوگو»، «۲۰۰۱:یک ادیسه فضایی» و «مارک فلت: مردی که کاخ سفید را به خاک سیاه نشاند» از جمله فیلم‌های سینمایی آخر هفته تلویزیون هستند.

به گزارش سینماسینما، در تعطیلات آخر این هفته، ۲۳ فیلم سینمایی و تلویزیونی در ژانرهای مختلف حادثه‌ای، معمایی، اجتماعی و سیاسی از شبکه‌های مختلف سیما پخش خواهند شد.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «مارک فلت: مردی که کاخ سفید را به خاک سیاه نشاند»، «پر»، «زنده‌باد میهن»، «مزرعه پدری»، «بازی مهره سفید»، «ابابیل»، «ده رقمی»، «شهر»، «پیامد»، «راه طولانی خانه»، «محرمانه تهران»، «خون به پا می‌شود»، «تک تیرانداز»، «هوگو»، «تام و جری (لوبیای سحر آمیز)»، «هیش»، «خانه همین جاست»، «پاندای کونگ‌فوکار ۳»، «عصر یخبندان ۵»، «افسانه نگهبانان»، «ارباب جیب برها»، «نفوذی»، «قلاده‌های طلا»، پنج‌شنبه و جمعه ۶ و ۷ دی از شبکه‌های گوناگون سیما روی آنتن می‌روند.

افزون بر فهرست بالا، شبکه نمایش هم مثل دیگر روزهای هفته، پنجشنبه و جمعه هم چند فیلم سینمایی را روی آنتن خواهد برد. فیلم‌های «غریبانه»، «شرط اول»، «۲۰۰۱:یک ادیسه فضایی»، «اسباب بازی های زمان»، «وقتی آسمان فرو می ریزد»، «متولد ۶۵» و «بند باز»، پنج‌شنبه ۶ دی در ساعت‌های ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از این شبکه روی آنتن می‌روند.

همچنین فیلم‌های «جک و لوبیای سحر آمیز»، «دیگه چه خبر»، «یک قاتل برای همیشه»، « کماندو ۲»، «پلیس گشت»، «فصل نرگس» و «روز بعد از حادثه»، جمعه ۷ دی ساعت‌های ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

بازیگرانی چون لیام نیسون، بن افلک و دنیل دی‌لوئیس از چهره‌های سرشناس سینمای جهان هستند که این هفته مهمان خانه‌های مخاطبان صدا و سیما می‌شوند. جمشید هاشم‌پور، امین حیایی، آتنه فقیه‌نصیری، جواد رضویان و بهاره رهنما، دیگر چهره‌های سینمایی این هفته تلویزیون هستند.

شبکه یک 

-فیلم سینمایی «مارک فلت: مردی که کاخ سفید را به خاک سیاه نشاند» به کارگردانی پیتر لندسمن، پنج‌شنبه ۶ دی ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی لیام نسون، دایان لین، تونی گلدوین و مایکا مونرو خواهیم دید: «۲۰۳ روز تا انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است و فضای واشنگتن در تشنج و تظاهرات مردمی است. گروه های زیرزمینی در تلاشند تا با بمب گذاری های مکرر در واشنگتن کنترل را در دست بگیرند. ریچارد نیکسون رییس جمهور وقت از عملکرد اف بی آی ناراضی است ولی نمی تواند رییس آن آقای هوور را با خود همدست کند در نتیجه فرمان قتل او را صادر می کند. مارک فلت مشاور آقای هوور و معاون اول اف بی آی بلافاصله متوجه توطئه کاخ سفید شده و در صدد انتقام برمی آید. ریچارد نیکسون در تلاش است تا برای بار دوم به ریاست جمهوری برسد. حزب دموکرات امریکا در جناح مخالف ریچارد نیکسون، در تلاش هستند تا با جمع آوری مدارکی بر علیه وی و کابینه اش راه را برای صعود او به دور دوم سخت کنند. ریچارد نیکسون عده ای از اعضای سابق اف بی آی را مامور می کند تا به محل اقامت دموکرات ها در هتل واتر گیت حمله برده و ضمن دستبرد اطلاعات و نوار ها، در مقر انها شنود و ابزار جاسوسی کار بگذارند. مارک فلت که با جمع آوری اطلاعات متوجه این موضوع می‌شود که …»

-فیلم تلویزیونی «پر» به کارگردانی سیدروح‌الله حجازی، جمعه ۷ دی ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم درباره یک خلبان زن به نام طاهره است که قصد دارد برای یک شرکت هواپیمایی مشغول به کار شود و آرزوی دیرینه خود را تحقق بخشد. همسر او بهروز از خلبانان غرور آفرین جنگ تحمیلی است که به علت مصدومیت شیمیایی حال خوبی ندارد و در یک بیمارستان بستری است و تنها چند روز در ماه نزد خانواده اش می‌آید. در حالی که طاهره همه شرایط حاضر را به خوبی پذیرفته و زندگی‌اش را اداره می‌کند، با پشتکار، مراحل استخدام در سازمان هواپیمایی را نیز پشت سر می‌گذارد. اما در این هنگام ناگهان متوجه بیماری دختر خردسالش مائده می‌شود و این مسئله همه چیز را تحت الشعاع خود قرار می دهد و …

فریبا کوثری، حمید ابراهیمی و حسین پرستار در فیلم تلویزیونی «پر» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو

-فیلم تلویزیونی «زنده باد میهن» به کارگردانی محمدعلی اسحاقی، پنج‌شنبه ۶ دی ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان این فیلم در مورد فردی است که در موقع زلزله بم داروهایی را به همراه یک نامه برای کمک به آسیب دیدگان زلزله بم می‌فرستد. در سال‌های بعد بر اثر اتفاقی، بچه‌های مدرسه تصمیم می‌گیرند جواب نامه آن شخص را بدهند و او را به بم دعوت نمایند. آن شخص به همراه پدرش که راننده کامیون است به بم سفر می‌کند و در آنجا حالش بد می شود و پس از مراجعه به بیمارستان دوستانش متوجه می‌شوند که او نارسایی کلیه دارد و داروهایش را نیز در آن زمان با توجه به نیازش برای کمک به بم ارسال کرده است. دانش آموزان بمی سعی می‌کنند برای او یک کلیه پیدا کنند که …

جهانگیر الماسی، بهزاد خداویسی، اعظم سلیمانی، رحیم آشوری و عباس کمال الدینی در فیلم تلویزیونی «زنده باد میهن» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

-فیلم سینمایی «مزرعه پدری» به کارگردانی رسول ملاقلی پور، پنج‌شنبه ۶ دی ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

این فیلم داستان زندگی نویسنده‌ای به نام محمود است که به خاطر جلسه نقد و بررسی آخرین رمانش به نام مزرعه پدری، به دانشگاهی در دزفول دعوت شده است. در بخش‌های مختلف فیلم شاهد رابطه بسیار عمیق و صمیمی محمود با همسر و دو فرزندش هستیم، اما کم کم با پیش رفتن روال داستان در می یابیم همسر و فرزندان محمود، در همان سال های آغازین جنگ، در حالی که او در جبهه های نبرد به سر می برده است، بر اثر بمباران دشمن بعثی در دزفول به شهادت رسیده اند. علاوه بر این حضور محمود در منطقه های جنوب غرب کشور، باعث یادآوری خاطرات او و بازسازی صحنه هایی از او در میان همرزمانش می شود.

مهدی احمدی، جمشید هاشم‌پور، آتنه فقیه نصیری و قاسم زارع در فیلم سینمایی «مزرعه پدری» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

-فیلم تلویزیونی «بازی مهره سفید» به کارگردانی حسن لفافیان، جمعه ۷ دی  ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «ربیع دهشیری مأمور مجرب وزارت اطلاعات، خبر شهادت همکارش، شاهین را دریافت می کند که ترور شده است. به ربیع دهشیری اطلاع داده می‌شود که دو جاسوس سیا وارد ایران شده‌اند. همزمان چند بمب صوتی در تهران کشف می‌شود. در ابتدا به نظر می رسد که رابطه‌ای بین ورود این جاسوس و بمب گذارها وجود دارد، اما تحقیقات نشان می‌دهد که بمب‌ها بسیار ساده و دست ساز هستند و نمی توانند محصول یک عملیات پیچیده باشند. عباس که جوانی کم تجربه و پر شر و شور است برای همکاری به ربیع معرفی می‌شود. پس از پیگیری‌ها به شخصی به نام حامد برخورد می‌کنند که اجزای بمب‌ها را خریداری کرده است، او ابتدا همکاری نمی‌کند. از سوی دیگر با شخصی به نام یوسف روبرو می‌شویم که به جد علاقمند است تا با استاد فروزان دیدار کند تا او را در تحقیقاتش راهنمایی و کمک کند، اما استاد وقت نمی‌دهد. او متوجه می‌شود که مینا یکی از شاگردان استاد رابطه خوبی با دکتر فروزان دارد …»

پژمان بازغی، نفیسه روشن و کوروش تهامی در فیلم تلویزیونی «بازی مهره سفید» هنرنمایی کرده‌اند.

-فیلم تلویزیونی «ابابیل» به کارگردانی جواد مزدآبادی، جمعه ۷ دی ماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: ‌«در اوج بحران‌های سال ۱۳۸۸، گروهی از معاندین با انقلاب به سرکردگی فردی به نام شاهپوری در جهت بر هم زدن نظم عمومی و ایجاد اغتشاش اقدام به عملیات می‌کنند. این عملیات که از طرف غرب و همکاری برخی از کشورهای عربی صورت می‌گیرد، توسط عملیات ضد جاسوسی نیروهای امنیتی ایران …»

لیلا بلوکات، رامین راستاد، وحید شیخ‌زاده و حدیثه تهرانی در این تله فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه سه 

-فیلم سینمایی «ده رقمی» به کارگردانی همایون اسعدیان، پنج‌شنبه ۶ دی ساعت ۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم درباره فیروز سیزده، یک دزد ناشی است که هر جا می‌رود با خود نحسی به همراه می‌برد. او در جریان سرقت از خانه‌ای متروک، فرشی را می‌دزدد که بعداً می‌فهمد آن را پیشتر عده‌ای از موزه فرش دزدیده‌اند. فیروز برای به دست آوردن قیمت فرش، به موزه می‌رود و در آنجا به دانشجویی به نام نازی برمی‌خورد که عاشق فرش‌های نفیس ملی است. مادر فیروز، فرش را که فیروز در زیرزمین خانه پنهان کرده پیدا می‌کند و به منزل دخترش فیروزه که پس از چندین زایمان، بار دیگر فرزندی به دنیا آورده، به عنوان چشم روشنی می‌برد و فیروزه نیز از آن به عنوان زیرانداز نوزاد استفاده می‌کند. فیروز و نازی به منزل می‌روند تا فرش را که اینک آلوده شده، بازگردانند اما موفق نمی‌شوند و دزدان اصلی سر می‌رسند و …

جواد رضویان، بهاره رهنما و بهنوش بختیاری در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

-فیلم سینمایی «شهر» به کارگردانی بن افلک، پنج‌شنبه ۶ دی ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی بن افلک، جان هم، ربکا هال و جرمی رنر خواهیم دید: «داگ یک خلافکار حرفه‌ای است که گروهی از مردان مسلح را هدایت می‌کند. کار آنها انجام سرقت‌های مسلحانه از بانک‌ها است و دزدی‌های آنها بسیار سریع، بی نقص و کامل است. اما در آخرین سرقتشان از بانک که به گروگان گیری منجر می‌شود مشکلی پیش می‌آید و …»

-فیلم سینمایی «پیامد» به کارگردانی الیوت لستر، پنج‌شنبه ۶ دی ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آرنولد شوایتزرگر، اسکات مک نایری و مگی گریس آمده است: «رومن پیرمردی است که قرار است دختر باردار و همسرش از سفر بازگردند و او در تدارک مهمانی برای بازگشت آنهاست. اما ناگهان خبر سقوط هواپیمایی که حامل عزیزانش است در اخبار منتشر می شود. مسبب این اتفاق هم یکی از کارکنان در برج مراقبت است. رومن علی رغم تلاش های دولت برای آرام کردن بازماندگان و داغدیدگان تصمیم می گیرد تا از مسبب جریان انتقام بگیرد. از طرفی مسئولان جیک را در منطقه دور افتاده با شغل جدید مخفی کرده اند. در این میان رومن با تلاش ها و پیگیری های بسیار مخفی گاه جیک را یافته و او را به قتل می رساند.  او به خاطر این کار به زندان می‌افتد ولی …»

-فیلم سینمایی «راه طولانی خانه» به کارگردانی سانگ ایل چان، جمعه ۷ دی ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی یانگ گاسول و دین داوسون خواهیم دید: «یانگ گوآنگ سرباز بسیار جوان کره شمالی است که بر روی یک تانک کار می کند. او برادرهایش را در جنگ کره شمالی و جنوبی از دست داده و فقط یک مادر پیر دارد و نامزدی که به‌تازگی به هم علاقمند شده‌اند. همراهان یانگ در یک درگیری کشته می‌شوند و او تنها می‌ماند و باید تانک را هدایت کند پس از مدتی با یک سرباز از کره جنوبی آشنا می‌شود. آنها با تانک به سمت جنوب حرکت می‌کنند و هر از گاهی هم با هم درگیر می‌شوند تا اینکه ورق برمی‌گردد و سرباز کره شمالی موفق می‌شود …»

-فیلم سینمایی «محرمانه تهران» به کارگردانی مهدی فیوضی، جمعه ۷ دی ساعت ۱۹:۲۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم درباره شهاب دستان است که به عنوان جاسوس برای یافتن دوست دوران کودکی‌اش، فرامز و کشتن او وارد ایران می‌شود، فرامرز که اطلاعات زیادی از گروه و مافوقان خود در یک فلش دارد و از حضور در این باند پشیمان شده، این اطلاعات را به عنوان مانع و سپری برای نجات جانش استفاده کرده است و …

علیرضا جلالی‌تبار، الهام جعفرنژاد، حمیدرضا افشار و سحر قریشی در فیلم سینمایی «محرمانه تهران» ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه چهار

-فیلم سینمایی «خون به پا می‌شود» به کارگردانی پل تامسن اندرسون، پنج‌شنبه ۶ دی ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «دنیل پلین ویو که مردی طمع کار و حریص و جاه طلب است در پی یافتن زمین هایی است که مستعد استخراج نفت می باشند. او به همراه پسرش در جست و جوی نفت به شهر کوچکی در غرب می روند. در این میان جوانی به نام ایلای با گرفتن مبلغی پول ادرس زمین کشاورزی آدم فقیری را به وی می‌دهد که احتمالا نفت دارد. او نیز با فریب آنان زمین را از چنگشان در می‌آورد. دانیل با شرکت‌های نفتی قردادهای پر سودی می‌بندد و از این طریق ثروتمند می‌شود و دست به عیاشی و ظلم می‌زند که …»

دنیل دی لوئیس، مارتین استرینگر و کوین آکاتر در این فیلم سینمایی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

-فیلم سینمایی «تک تیرانداز» به کارگردانی آنته کی اولیسن، جمعه ۷ دی ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کیم بودنیا و ترین دیرهولم آمده است: «دولت دانمارک با وجود شعارهای طرفداری از محیط زیست قرار است قرارداد استخراج نفت در یخ‌های شمالی این کشور با آمریکا را امضاء کند. روزنامه‌نگاران و مدافعان محیط زیست با این قرار داد نفتی مخالف هستند چون اعتقاد دارند دولت برخی مسائل این قرار داد را پنهان کرده است. یک مرد طرفدار محیط زیست اطلاعاتی را به یک خبرنگار می دهد تا با چاپ این اطلاعات جلوی قرار داد گرفته شود. اما اطلاعات چاپ نمی شود و او نیز منتظر نمی ماند و برای جلوگیری از  این قرار داد به کسانی که در این ماجرا سهیم هستند با اسلحه دوربین دار شلیک می کند. او حتی تهدید کرده به وزرای دولت شلیک می کند. بالاخره دولت دانمارک این قرار داد را با آمریکا امضاء می‌کند و مرد تک تیر انداز نیز در لحظه شلیک توسط مامورین امنیتی کشته می‌شود. اما …»

شبکه پنج

فیلم سینمایی «هوگو» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی، پنج‌شنبه ۶ دی ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

این فیلم با بازی آسا باترفیلد، چوله گریس مرتیز و کریستوفر لی، داستان پسری است به نام هوگو که به سینما علاقه زیادی دارد. او پس از مرگ پدرش تنها شده و در محوطه کوچک ساعت بزرگی در ایستگاه قطار در شهر لندن زندگی می کند و به کار کوک کردن ساعت ها اشتغال دارد . پدرش در یک آتش سوزی جانش را از دست داده است و هوگو می داند که پیر مرد بد اخلاق اسباب فروش پدر بزرگش است ولی پدر بزرگش ژرژ ملیس این را نمی داند و مدام به هوگو سخت گیری می کند. ایزابل دختر خوانده ژرژ که با هوگو آشنا شده سعی می کند به او کمک کند. هوگو در اتاقک ساعت یک آدم مکانیکی که یادگار پدر بزرگش است را نگه می دارد و مدام به دنبال درست کردن آن است و بالاخره موفق می شود و با پیدا کردن شخصی که پدر بزرگش و فیلم های او را می‌شناسد به منزل آنها می‌رود و …

-فیلم سینمایی «تام و جری (لوبیای سحر آمیز)» به کارگردانی اسپایک برندت، جمعه ۷ دی ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: «جک پسر بچه‌ای است که پدرش به تازگی مرده است و او با مادرش مجبور است که اجاره شهر بازی را که پدرش ساخته به نام شهر قصه‌ها بدهد. ولی آنها پولی ندارند و آقای بیگلی بدجنس هم می‌خواهد که شهر قصه را نابود کند. جک گاوشان را برای فروش به بازار می برد و یک کشاورز در ازای آن چند لوبیای سحر آمیز به جک می‌دهد . جک لوبیاها را می‌کارد و  با لوبیاهای سحرآمیز وارد سرزمین غول‌ها می‌شود و مردم آن سرزمین را از دست غول بدجنس نجات داده و خودش هم یک تخم طلای غاز به عنوان هدیه دریافت می‌کند که با آن میتواند شهر قصه‌ها را نجات دهد.»

-فیلم سینمایی «علامت سیاه» به کارگردانی جاناتان سوبو، جمعه ۷ دی ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کورت راسل، جی بارجل، کاترین وینیک و کریس دیامنتوپولوس خواهیم دید: «کرانچ یک موتور سوار است که در رشته موتور سواری چندان موفق نیست. او به پیشنهاد برادر ناتنی اش یک تیم سرقت آثار هنری تشکیل می دهد و با نقشه حساب شده ای یک تابلوی نقاشی معروف را از یک کلاهبردار که خودش سارق است، به سرقت میبرند. اما ناگهان کرانچ متوجه می‌شود برادر ناتنی‌اش به آنها رودست زده و تابلو و پول‌ها را برداشته و فرار کرده است. کراچ توسط پلیس دستگیر شده و چند سال زندانی می‌شود. حالا پس از چند سال کرانچ آزاد شده و در یک سیرک به نمایش مشغول است. تا اینکه سروکله یکی از دوستان سابقش پیدا می‌شود و دوباره پیشنهاد یک کار جدید را به او می‌دهد. البته قرار است برادر ناتنی کرانچ هم در این سرقت حضور داشته باشد. کرانچ حاضر نیست دوباره با برادرش همکاری کند اما …»

شبکه شما

-فیلم تلویزیونی «هیش» به کارگردانی داوود بیدل، پنج‌شنبه ۶ دی ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم درباره اسحاق، یک دزد خرده پا است که در پی دزدیدن چرخ طوافی یک فلافل فروشی با مراد که در حال دزدی از یک جواهر فروشی است، تصادف می‌کند و برنامه او را ناکام می‌گذارد و هر دو فرار می کنند پلیس مامور پرونده متوجه آشنایی اسحاق و مراد می‌شود و برای یافتن مراد در جستجوی اسحاق است. مراد برای مدتی مخفی می‌شود. مراد در سرقت جدیدش به منزل یک جواهر فروش دستبرد می‌زند همسایه‌‏ها متوجه شده، پلیس را خبر می‌کنند. مامور پرونده که منتظر چنین سرقتی است در محل حاضر شده مراد را می‌بیند ولی مراد فرار می‌کند . پلیس منطقه را محاصره می‌کند. مراد برای مخفی شدن از پلیس وارد یک عروسی می‌شود. پلیس به دنبال او وارد مجلس عروسی شده و اسحاق را که برای سرقت مواد غذایی به مجلس عروسی آمده می‌یابد. اسحاق به خاطر کینه‏‌ از مراد، قول همکاری به پلیس می‌دهد. مراد متوجه حضور پلیس می‌شود و …

جمشید جهانزاده، امیر غفارمنش و عباس جمشیدی‏‌فر در فیلم تلویزیونی «هیش» هنرنمایی کرده‌اند.

-فیلم تلویزیونی «خانه همین جاست» به کارگردانی احسان رجب‌لو، جمعه ۷ دی ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «پیرمردی به نام صفر پس از چهار سال از زندان آزاد می‌شود، همسر صفر فوت کرده است، صفر برای یافتن فرزندان خود، مهسا و ملیکا  که خانه‌شان را عوض کرده‌اند، جستجو را آغاز می‌کند. صفر که پس از کلی جستجو با خوشحالی آنها را پیدا می‌کند، با برخورد مهسا مواجه می‌شود که او از پذیرفتن پدر، سر باز می‌زند، صفر برای جبران گذشته، سراغ مهندسی که سرش را کلاه گذاشته و باعث زندان رفتن صفر شده می‌رود که …»

علی یزدانی، حسن رستمانی و سمیرا سرچاهی در فیلم تلویزیونی «خانه همین جاست» بازی کرده‌اند.

شبکه کودک

-انیمیشن سینمایی «پاندای کونگ‌فوکار ۳» به کارگردانی الساندرو کارلونی و جنیفر یانلسون، پنج‌شنبه ۶ دی ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «پو، پاندای کونگ‌فوکار در پی ماجراجویی‌هایش، این بار به سرزمین پانداها می‌رسد. او همزمان که خود تجربیات خوبی به دست آورده و چیزهای زیادی از اطرافیانش یاد می‌گیرد، شروع به آموزش آنچه قبلاً آموخته به سایرین می‌کند. آنها می‌آموزند که اژدهای سلحشور از انرژی مثبتی تشکیل می‌شود که دوستان، شاگردان و اعضای خانواده به یکدیگر می‌بخشند و می‌تواند با هر بدی و پلیدی مبارزه کند…»

-فیلم سینمایی «عصر یخبندان ۵» به کارگردانی مایک تارمیر، جمعه ۷ دی ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «اسکراب، سنجاب کوچک داستان این بار به دنبال بلوطش به طور اتفاقی وارد یک سفینۀ فضایی شده و باعث بهم ریخته شدن اوضاع در منظومۀ شمسی می‌شود! در همین حین پیچز ماموت کوچولوی مندی و الی که دیگر ماموت بالغی شده است می‌خواهد با پسری ازدواج کند، اما والدینش راضی نیستند. سید هم می‌خواهد با یکی از هم‌جنسان خودش ازدواج کند، اما کسی تمایل به ازدواج با او ندارد. آنها برای نجات خود از خطرات کیهانی سوار بر کشتی‌ای می‌شوند که در آنجا…»

شبکه امید

-فیلم سینمایی «افسانه نگهبانان» به کارگردانی زک اسنایدر، پنج‌شنبه ۶ دی ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «سورن، جغدی جوان است که پس از شنیدن داستان‌هایی که پدرش از ماجراجویی و داستان‌های مختلف از نگهبانان مخصوص می‌گوید، تصمیم می‌گیرد تا به هر شکل ممکن یکی از نگهبانان ویژه گنجینه شود. او به محلی می‌رود که باید تمرین و مبارزه کند تا از بین تعداد زیادی از جغدها انتخاب شود. جزیره‌ای به نام گاهوول که در آنجا که یک جغد بزرگ آن‌ها را برای مبارزه با ارتش یک حاکم ستمکار که در پی آن است که گنجینه ارزشمند را تصاحب کند فرا می‌خواند و …»

-فیلم سینمایی «ارباب جیب‌برها» به کارگردانی ریچارد کلاوس، جمعه ۷ دی ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «دو پسر پس از یتیم شدن به شهر ونیز فرار می‌کنند و در کوچه‌ها و کانال‌های شهر مخفی می‌شوند. آنان سپس با گروهی از بچه‌های خیابانی و رهبر آنها آشنا می‌شوند که …»

شبکه افق

-فیلم سینمایی «نفوذی» به کارگردانی مایکل مان، جمعه ۷ دی ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم روایتی است از درگیری انسان‌هایی که برای افشای حقیقت، در مقابل سرمایه‌داران می‌ایستند.

-فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی ، جمعه ۷ دی ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی امین حیایی، حمیدرضا پگاه و نیلوفر خوش‌خلق خواهیم دید: «در انتخابات سال ۸۸، با اعلام نتایج، اعتراض های عده‌ای از مردم شکل تظاهرات به خود می‌گیرد و مأموران وزارت اطلاعات پیگیر حوادث هستند. جاسوسی که در خارج از کشور آموزش دیده، خود را وارد تظاهرات می‌کند و با کمک دوستان سلطنت طلبش، شعارها را هدایت می‌کند و هر بار کسی را به قتل می‌رساند و …»

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها