تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 74674

سروش صحت از امشب داستان های مخاطبان را در برنامه «کتاب باز» می خواند.
به گزارش سینماسینما، از امشب چهارشنبه ۲۲ آذر مخاطبان برنامه «کتاب باز» که برای این برنامه قصه هایی را با عنوان «نما داستان» به نگارش درآورده اند، می توانند داستان های خود را بشنوند.
پیش از این در هر قسمت از برنامه تصاویری نمایش داده می شد و مهمانان برنامه براساس این تصاویر داستان هایی می نوشتند که در پایان برنامه خوانده می شد. مردم نیز می توانستند براساس این تصاویر قصه های خود را بنویسند که از این هفته داستان هایی که برگزیده شده اند به تناوب خوانده می شوند.
روایت این داستان ها را خود سروش صحت بر عهده دارد و به آثاری که در برنامه خوانده می شود هدایایی هم تعلق می گیرد.
همچنین از این هفته چهارشنبه ها دو مهمان در «کتاب باز» حضور خواهند داشت و ساختار برنامه به یک ویژه برنامه نزدیک خواهد بود که امشب ساعت ۲۰ این برنامه با حضور مجتبی شکوری و رشید کاکاوند روی آنتن شبکه نسیم می رود.
فصل دوم «کتاب باز» با اجرای سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان هر شب شنبه تا چهارشنبه روی آنتن شبکه نسیم می رود که قرار است با نگاه و رویکرد متفاوتی سراغ ترویج فرهنگ کتابخوانی برود و هر بار در گفتگو با مهمان برنامه از دنیای کتاب ها سخن گفته می شود.
در قسمت های پیشین این برنامه جمشید مشایخی، کوروش تهامی، رضا کیانیان، مسعود ده نمکی، حبیب احمدزاده، حمید داوودآبادی، سیدمهدی شجاعی و حجت الاسلام زائری حضور یافتند و از کتاب های مورد علاقه، قصه های کودکی و خاطره های خود با کتاب سخن گفتند.
«کتاب باز» از بخش های گفتگو با مهمان و آیتم تشکیل شده است که در بخش پایانی برنامه مهمانان در یک مسابقه شرکت کرده و برای مخاطبان قصه نوشته و آن را می خوانند. قرار است برنامه حال خوبی را برای کتاب دوستان ایجاد کند و مهمانانی را دعوت می کند که به نوعی کتاب باز هستند.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها