تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 153167

روزبه حصاری گفت: دوست ندارم درباره بچه مهندس صحبت کنم. برای همکارانم آرزوی موفقیت می کنم و حضور در این مجموعه برای من افتخار بود.

به گزارش سینماسینما، علی ضیا در ویژه برنامه «فرمول یک» میزبان روزبه حصاری بازیگر تلویزیون بود که در برنامه به اجرای زنده «آقای حکایتی»، «خونه مادربزرگه» و «آقای راننده» پرداخت و در خصوص بازخوانی این ترانه ها گفت: خواستم به خاطره‌سازهای نسلمان ابراز ارادت کنم.

وی درباره شباهتش به علی ضیا اظهار کرد: در سرویس سازمان نشسته بودم که کسی از من به خاطر عدم هماهنگی یک برنامه عذر خواهی می کرد! او مرا با شما اشتباه گرفته است. من هم گفتم پیغامتان را به آقای ضیا می رسانم!

حصاری که با ایفای نقش در سریال «بچه مهندس» به شهرت رسید، درباره قطع همکاری با این سریال گفت: دوست ندارم درباره بچه مهندس صحبت کنم. برای همکارانم آرزوی موفقیت می کنم. همه همکار و دوست و در مدیوم بزرگ تلویزیون در حد توانمان در حال فعالیت هستیم. برای برخی مسائل در خانواده راه حل های بیشتری وجود دارد. حضور در این مجموعه برای من افتخار بود.

این بازیگر درباره حضور در سریال «افرا» نیز بیان کرد: کارگردان و تهیه کننده «افرا» بهترین شرایط را فراهم کردند. خداراشکر نقشی هم که به من دادند بسیار دغدغه مند است. قصه بسیار هیجان انگیز است و تیم بازیگری فوق العاده از جمله مهدی سلطانی، پژمان بازغی، فریبا متخصص و… دارد.

وی ادامه داد: من در این سریال در نقش همسر خانم فرید بازی می کنم. ایشان یک پزشک است و من هم محیط بان هستم. قصه بسیار جالب است و درام خانوادگی دارد که همه را پای تلویزیون می نشاند. این نقش بومی بود و یک قوم را بر شانه هایم یدک می کشد.

حصاری همچنین درباره سال جدید نیز اظهار کرد: به دلم افتاده سال ۱۴۰۰ سیمرغ می گیرم!
این بازیگر همچنین تاکید کرد: قلبا دوست دارم با همه کارگردان های ایران در بهترین فیلمشان کار کنم.

وی در پایان گفت: تئاتر برای من مثل مدرسه و مهد اساتیدی است که معاشرت روزمره با آنها برایمان کتاب است و مسیر درستی برای بازیگری است.

منبع: فارس

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها