تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 148956

سریال پیکی بلایندرز روایتی است از زندگی تام شلبی و خانواده او. نقش زنان در این سریال جنایی بسیار پررنگ است. برخی از آن‌ها فقط یک زن خانه دار هستند و برخی حتی دست به اسلحه می برند. این سریال در سال ۲۰۱۳ از «بی بی سی دو» روی آنتن رفت و با استقبال جهانی مواجه شد.

به گزارش سینماسینما،  هلن مک‌کروری، آنابل والیس، سوفی راندل، شارلوت رایلی، آنیا تیلور-جوی و ناتاشا اوکیف از اصلی ترین بازیگران زن این سریال هستند.

با اعلام خبر از سرگیری فیلمبرداری سریال پربیننده «پیکی بلایندرز» که داستان «تامی شلبی» (با بازی کیلین مورفی) و خانواده‌اش را روایت می‌کند مشخص شد فصل ششم فصل پایانی این مجموعه خواهد بود. ادامه این مجموعه در قالب یک فیلم سینمایی ارائه خواهد شد.

پایان ناگهانی پیکی بلایندرز به دلیل کرونا

به پایان رسیدن سریال «پیکی بلایندرز» در فصل ششم تا حدی غافلگیرکننده بود؛ چرا که «استیون نایت» کارگردان این مجموعه پیشتر در سال ۲۰۱۹ اعلام کرده بود این سریال تا فصل هفتم ادامه خواهد داشت.

با این حال به نظر می‌رسد به وجود آمدن وقفه در فلیمبرداری این سریال به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا برنامه برای به پایان رساندن این سریال در فصل ششم را تسریع کرده باشد.

چند قاب از تمام کاراکترهای بانوان سریال پیکی بلایندرز را ببینید.

هلن مک‌کروری/ آنابل والیس/ سوفی راندل/ شارلوت رایلی،  آنیا تیلور-جوی و ناتاشا اوکیف
هلن مک‌کروری

منبع: همشهری آنلاین

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها