تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۷:۰۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 116536

 این روز‌ها استقبال جهانی از «علاءالدین» و «انیمیشن داستان اسباب بازی ۴»  ادامه دارد و این موضوع رقابت جذابی را با یکدیگر به وجود آورده است.

به گزارش سینماسینما، فیلم سینمایی «علاءالدین» با بازی ویل اسمیت و «انیمیشن داستان اسباب بازی ۴»  رقابت سختی را در گیشه سینمای جهان با یکدیگر تجربه می‌کنند.

«علاءالدین» هم اکنون با فروشی معادل ۳۲۱ میلیون دلار رتبه سوم پرفروش‌ترین فیلم سینمایی در سال ۲۰۱۹ را بعد از دو فیلم اونجرز و کاپیتان مارول در اختیار دارد، این فیلم هشتمین هفته از اکران خود را پشت سر می‌گذارد.

همچنین انیمیشن سینمایی «داستان اسباب بازی ۴» با فاصله‌ای اندک و فروشی معادل ۳۱۰ میلیون دلار در رتبه چهارم جدول فروش سینمای جهان قرار دارد، البته با توجه به اینکه این فیلم در چهارمین هفته از اکران قرار دارد، به زودی رتبه سوم را از علاءالدین می‌گیرد.

فیلم سینمایی «علاءالدین» به کارگردانی گای ریچی و بازی ویل اسمیت در نقش غول چراغ جادو در هفتمین هفته از اکران با فروشی معادل ۷.۶ میلیون دلار رتبه پنجم باکس آفیس را به دست آورد.

مینا مسعود، نیومی اسکات، مروان کنزاری، نوید نگهبان، نسیم پدراد، بیلی مگنوسن و نومان اکار از جمله بازیگرانی هستند که علاوه بر اسمیت در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. ریچی بیشتر برای کارگردانی فیلم‌هایی مانند قاپ‌زنی، قفل، انبار و دو بشکه باروت، راک‌ان‌رولا و شرلوک هلمز شناخته می‌شود.

انیمیشن «داستان اسباب بازی» به عنوان نسخه چهارم یکی از محبوب‌ترین کارتون‌های معاصر است و در نسخه چهارم به ادامه داستان وودی و باز می‌پردازد. فیلمنامه این نسخه را جان لستر بر اساس رمان «آندرو استانتون» نگاشته است.

در این نسخه این دو شخصیت اصلی به دنبال راهی برای خلاص شدن از وضعیت فعلی خود در جستجوی شخصی به نام «بو پیپ» هستند.

تام هنکس، جان کوژاک، پاتریسیا آرکوتی، آنی پات و جودی بنسون صداپیشگان اصلی این انیمیشن هستند. در این نسخه از انیمشین داستان اسباب بازی به احتمال فراوان جود لاو نیز صداپیشگی خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری میزان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها