تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 43109

مرتضی حنانه امیرعلی حنانه از روزهای ساخت سریال هزاردستان و شروع اختلاف پدرش با علی حاتمی از همان روزها گفته است. 

به گزارش سینماسینما، فرزند مرتضی حنانه در گفتگویی روزهای ساخت سریال هزاردستان را یادآوری کرده و اینطور توضیح داده: پدرم ۱۱۰ دقیقه موسیقی برای این سریال می‌نویسد و بعدها آقای حاتمی بدون مشورت با پدر یکسری موسیقی دیگر به این سریال اضافه می‌کند و در پاسخ به اعترضِ حنانه می‌گوید که من کارگردان هستم و من تصمیم می‌گیرم سریال چه موسیقی داشته باشد!
اما پیش تر اصغر بیچاره درباره  همکاری حاتمی با حنانه در سریال «هزار دستان» گفته بود: حاتمی کار حنانه را می‌شناخت ولی موسیقی را نمی‌شناخت. حنانه با دست‌اندرکاران فیلم مشکل پیدا کرد چون آثار موسیقی دیگران را بدون اجازه و اطلاع حنانه در فیلم گنجانده بودند. آقای حاتمی این اعتقاد را داشتند که اگر من لازم بدانم درخت را هم رنگ می‌کنم. که در جواب حاتمی، حنانه به طعنه پاسخ داده؛ شاید مقداری از این رنگ‌ها هم روی اسامی آهنگسازان دیگر رفته و آنها را محو کرده و تنها نام حنانه باقی‌مانده است.

امیرعلی حنانه؛ علی حاتمی را شخصیتی مردمی، مهربان و خوش‌قلب می‌داند که با پدرس دوستی دیرینه داشت و با موسیقی روحش به‌هم می‌ریخت و حتی با برخی نغمه‌ها گریه می‌کرد. و در عین‌حال متاسف است از اینکه کسی مانند حاتمی بدون مشورت با پدرش موسیقی هزاردستان را تغییر داده است.

منبع: ایلنا

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها