تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 104400

در حالی که سریال «نهنگ آبی» به کارگردانی فریدون جیرانی در آستانه انتشار قرار دارد، کارگردان این اثر با انتشار ویدیویی در فضای مجازی به حواشی ایجاد شده برای این سریال اعتراض کرد.

به گزارش سینماسینما، سریال «نهنگ آبی» نخستین تجربه کارگردانی فریدون جیرانی برای شبکه نمایش خانگی است که از شهریور ماه ۹۷ فیلمبرداری آن آغاز شده و پخش آن از بهمن ماه آغاز خواهد شد. پروژه ای که مانند بسیاری از فیلم ها و سریال ها با حواشی متفاوتی رو به رو بوده و از مراحل پیش تولید شایعه های زیادی را پشت سر گذاشته است. در آستانه انتشار این سریال فریدون جیرانی با انتشار ویدیویی در فضای مجازی به پاپاراتزی دردسرساز برای پشت صحنه سریال«نهنگ آبی» اعتراض کرده و از مدیران سایت آپارات خواسته است تا مانع انتشار ویدیوهای این پاپاراتزی شوند.

جیرانی در این ویدیو ضمن اعتراض به رفتار این شخص که خود رادر فضای مجازی پاپاراتزی سینمای ایران معرفی کرده است و با فیلمبرداری مخفیانه از پشت صحنه سریال«نهنگ ابی» آرامش بازیگران و تیم تولید را بر هم زده است، از آپارات خواسته تا صفحه این کاربر را از سایت خود بردارند.

«نهنگ آبی» پروژه ای سی قسمتی با بازی بازیگرانی از جمله لیلا حاتمی، مصطفی زمانی، ساعد سهیلی، ماهور الوند، حمیدرضا آذرنگ، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، مجید مظفری، فرهاد آئیش، حسین یاری، پریوش نظریه، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی است.

«نهنگ آبی» را بهرام توکلی نوشته است و سعید ملکان تهیه کنندگی آن را برعهده دارد و آن طور که در توضیح فضای سریال آمده است داستانی عاشقانه معمایی شامل اتفاق های روز جامعه است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها